Поділитись:

Селищна рада вимагає від "Рожищенського сирзаводу" 42 тисячі гривень

Четвер, 21 лютого 2019, 15:50

Із Товариства з додатковою відповідальністю "Рожищенський сирзавод" хочуть стягнути понад 42 тис. грн збитків, завданих використанням земельної ділянки без правовстановлюючих документів. 

Про це інформує прес-служба прокуратури Волині. 

Опрацювавши надані Маневицькою районною державною адміністрацією матеріали, прокурори з'ясували, що ТДВ "Рожищенський сирзавод"  на праві власності належить нерухоме майно – приміщення загальною площею 82 кв.м. у селі Боровичі.

Між Боровичівською сільрадою (зараз – Колківська селищна рада) та товариством у березні 2010 року на рік укладено договір оренди земельної ділянки, на якій розміщене приміщення.

Також, згідно рішення сільської ради від 16 грудня 2011 року, заводу надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 років для обслуговування молокоприймального пункту.

Проте жодних дій задля виготовлення правовстановлюючих документів товариство не вчиняло.

Використанням земельної ділянки  без оформлення договору оренди громаді завдано збитків на понад 42 тис. грн.

Позаяк товариство цих збитків не відшкодовує, в ситуацію втрутилася прокуратура й у суді прокурори  вимагатимуть стягнення на користь селищної ради із заводу усієї суми завданих збитків.

Довідково: 

ТДВ «Рожищенський сирзавод» запустили в роботу у 1973 році. Починаючи з 2000 року, завод виробляв продукцію під торговою маркою «РОСИ». У 2013 Рожищенський сирзавод приєднався до групи компаній «ТЕРРА ФУД". 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 травня 2019
23 травня 2019
14:24
22 травня 2019