Поділитись:

На Волині вже є п’ять офіційних мільйонерів

Вівторок, 26 лютого 2019, 09:15

Успадковане майно, продаж рухомого майна, дохід від надання в оренду – ці три позиції нині найчастіше фігурують у деклараціях волинян, котрі відповідно до закону зобов’язані подати річну податкову декларацію про отримані у 2018 році доходи.

Загальна сума задекларованого волинянами доходу перевищує 138 мільйонів гривень. А податкові інспекції Волині вже відвідали майже 1600 громадян з тим, щоб відзвітуватися про отримані торік доходи.

До речі, у переліку волинських декларантів – 5 офіційних мільйонерів.

«Відповідно до вимог закону громадянин сам обирає спосіб подачі декларації – особисто, або уповноваженою особою, поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення не пізніше, ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання декларації. Тим часом, ДФС пропонує більш сучасний формат звітування – через Електронний кабінет, з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису. Тобто, кожен може самостійно обрати найбільш зручний і доступний спосіб спілкування з ДФС. Прихильників сучасних інформаційних технологій ми закликаємо звітуватися через Електронний кабінет. Це можна зробити, перебуваючи за кордоном», – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів, підкреслила, що перебіг деклараційної кампанії стабільний та прогнозований, оскільки алгоритм роботи з декларантами напрацьований протягом багатьох років.

«Саме завдяки сплаченим податкам держава і громади мають можливість фінансувати програми соціально-економічного спрямування. Наші декларанти самостійно визначили до сплати 3,7 мільйона гривень ПДФО і 0,7 мільйона гривень військового збору. Запрошуємо волинян не відкладати візит до податкової інспекції та своєчасно подбати про подання податкової декларації про отримання у 2018 році доходи, з яких не сплачено податки», – підсумувала Світлана Савчук.

Довідково:

з графіком роботи Центрів обслуговування платників можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДФС у Волинській області за адресою vl.sfs.gov.ua. До послуг кожного декларанта – тематичний банер «Деклараційна кампанія 2019», у якому містяться інформаційно-роз’яснювальні матеріали щодо особливостей подання декларації про доходи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим наповнювали бюджет Волині у перший місяць нового року

Надрукувати
мітки:
коментарів
30 березня 2020
20:00