Поділитись:

За два місяці волиняни сплитили за землю понад 60 мільйонів гривень

Четвер, 21 березня 2019, 08:51

У січні-лютому 2019 року на Волині сплачено 61,5 мільйона гривень плати за землю. Таким чином, протягом двох місяців поточного року громади отримали в розпорядження на 26 відсотків більше плати за землю проти аналогічного періоду торік.

Про це повідомляє ГУ ДФС у Волинській області. 

Понад 54,8 мільйона гривень плати за землю до бюджетів територіальних громад сплатили юридичні особи. Майже 6,7 мільйона гривень – внесок фізичних осіб- платників земельного податку.

«Ріст надходжень плати за землю серед усіх груп землекористувачів та землевласників – наслідок скоординованих зусиль органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та фахівців ДФС в питанні впорядкування земельних відносин. Отож, громади, в яких не допускають фактів необлікованих земельних угідь, а громадяни поінформовані про необхідність сплати земельного податку, отримують передбачені чинним законодавством кошти», – наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів запевнила, що зі свого боку фахівці ДФС завжди якісно опрацьовують інформацію від органів місцевої влади щодо потенційних порушень чи вжиття заходів задля забезпечення надходжень.

«Повноваження, які отримали громади в рамках децентралізації влади, дозволяють вживати комплекс заходів з тим, щоб залучати додаткові бюджетні надходження. В питання мобілізації податкових надходжень до бюджетів громад саме фахівці ДФС – компетентні консультанти-помічники», – підсумувала Світлана Савчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Офіційні працівники поповнили бюджети Волині на 600 мільйонів гривень

Надрукувати
мітки:
коментарів
20 липня 2019
20:00
19 липня 2019
18 липня 2019