Поділитись:

Комахи можуть вберегти планету від голоду: дослідження

Субота, 23 березня 2019, 06:48

Поява комах в меню вимагає більше, ніж просто хорошої презентації, за словами Роберто Флоре, відомого шеф-кухаря, який багато подорожував, щоб дослідити світ їстівних комах.

Він пробував терміти в Кенії, мурашині яйця в Мексиці, і гігантські шершні в Японії. Всесвітньо відомий шеф-кухар і дослідник Роберто Флоре з Сардинії в даний час знаходиться в Kongens Lyngby, очолюючи нову міжнародну ініціативу харчової індустрії – FoodLab - в DTU Skylab.
Чотири роки він очолював Nordic Food Lab і досліджував світової тенденції у сфері Північної кухні, і одним з проектів Nordic Food Lab було вивчення їстівних комах, – повідомляє інтернет-портал technology.org.

Роберто Флоре та його колеги літали по всьому світу, щоб дослідити традиції поїдання комах в різних країнах. На додачу до зйомок документального фільму та двох кулінарних книг, вони отримали важливі дані.

«За оцінками, понад два мільярди людей в усьому світі споживають комах як частину традиційної їжі – не з потреби, а тому, що комахи вважаються делікатесом. Дивно було виявити, що не тільки в західній культурі існують бар'єри для поїдання комах. Вони також існують серед споживачів комах. Наприклад, африканці навіть не мріють про комах, які їдять люди в Японії», – пояснює Роберто Флоре.

Більше, ніж харчування
Комахи в меню – принаймні, як ідея – дійсно вразили захід на початку цього десятиліття, частково після публікації про їстівні комахи Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН у 2013 році.

Комахи були представлені тут як спосіб розв'язання проблеми харчування глобальної популяції майже для 10 мільярдів людей у 2050 році. 

Проте, Роберто Флоре вважає цю ідею дещо спрощеною. «Їжа повинна бути не тільки привабливою, а й смачною. Їжа – це набагато більше, ніж насичення поживними речовинами. Якби ми винайшли таблетку, яка давала нам все, що потрібно нашому тілу, люди все одно віддали б перевагу їжі ».
 

Альтернативні джерела білка
Флор вважає, що існує загальна потреба знайти кращі способи виробництва білків або альтернативні джерела білка. Комахи є лише одним із способів отримання білків. Але якщо їжа з комах стане звичною, необхідно враховувати кілька факторів.

«Недостатньо придумати всілякі способи приготування та подачі комах. Ми також повинні спостерігати за культурами, з яких витікають наші різні дієтичні традиції, і природні середовища, що оточують різні народи», – зазначає Флоре.

 

«Нам потрібно переконатися, що ми не створюємо нових екологічних проблем у своєму прагненні замінити білки, які ми отримуємо з продуктів великої рогатої худоби, свиней та курей, на комах. В даний час у світі існує кілька великих проектів з виробництва комах, які імітують виробництво звичайної їжі. Ми повинні зважати на те, чи є гарною ідеєю слідувати такому ж підходу, чи можливо є кращий спосіб. Немає сенсу в тому, щоб знайшовши джерело їжі, багате білками і мінералами, якому необхідно мало місця і менше води, потім виробляти його таким чином, щоб негативно впливати на навколишнє середовище».

Простір для помилок

Як голова FoodLab, Роберто Флоре вважає своїм призначенням – підключення всіх дисциплін, які можуть підняти ідею інноваційного харчування на новий рівень. 

«Ми працюватимемо з проектами, що стосуються комах в FoodLab, але наші інноваційні харчові продукти будуть зосереджені також на факторах, які виходять за межі інгредієнтів і смаку. Виготовлення харчових продуктів також стосується упаковки, безпеки, впливу на навколишнє середовище від виробництва, розподілу та транспортування, а також розвитку технологій і методів, які компанії-виробники харчових продуктів потребуватимуть у майбутньому».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Здорове харчування не захистить Вас від деменції, - вчені

Надрукувати
мітки:
коментарів
14 вересня 2019
13 вересня 2019
08 вересня 2019
06 вересня 2019
05 вересня 2019
04 вересня 2019
31 серпня 2019
28 серпня 2019
26 серпня 2019
25 серпня 2019