Поділитись:

Назвали ймовірну причину пожежі в Нотр-Дамі

Середа, 17 квітня 2019, 11:30

Причиною пожежі в Соборі Паризької Богоматері могло стати коротке замикання у частині будівлі, яка перебувала на реконструкції.

Про це пише французьке видання Le Parisien з посиланням на джерела в поліції, – повідомляє "Європейська правда".

В рамках розслідування поліція допитала вже близько 30 осіб – охоронців, співробітників компанії, що проводить реконструкцію, будівельників.

Співробітники служби безпеки повідомили поліції, що осередок пожежі був розташований біля основи шпиля Нотр-Даму з боку Сени.

В рамках цих реставраційних робіт на шпилі Нотр-Даму встановили риштування вагою понад 500 тонн. Будівельні роботи обслуговувалися трьома ліфтами.

Перший ліфт піднімав робітників на висоту 24 м від землі, другий піднімав на висоту 54 м на дах, третій ліфт дозволяв дістатися до шпиля, який робітники повинні були очистити. Два з цих ліфтів вже працювали з минулого четверга, коли знімали статуї, розташовані на шпилі.

Зі слів охоронців, коли спрацювала пожежна сигналізація і вони прибули до ліфта, пожежа вже була сильною і вони більше нічого не могли зробити.

За однією з версій криміналістів, причиною пожежі могла бути проблема з електрикою.

"Можливо, сталося коротке замикання", – сказав один зі співрозмовників видання.

Нагадаємо: в Парижі ввечері 15 квітня загорівся Собор Паризької Богоматері. У гасінні пожежі брали участь 400 пожежників, як мінімум один з них постраждав. Президент Франції Еммануель Макрон пообіцяв, що собор Паризької Богоматері буде відновлений.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Собор Паризької Богоматері: показали фото після пожежі

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 вересня 2019
15:36