Поділитись:

Луцькі прикордонники вчаться керувати безпілотниками (фото)

Середа, 24 квітня 2019, 12:07

На Волині відбуваються навчання інструкторів-прикордонників з використання безпілотних авіаційних комплексів.

Про це повідомляється на сайті Держприкордонслужби.

З 23 по 26 квітня на базі Луцького прикордонного загону проведуть підготовку майбутніх інструкторів-прикордонників з використання безпілотних авіаційних комплексів.

Наразі в рамках реалізації проекту «Візуальний контроль за функціонуванням пунктів пропуску» Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020» проходять навчання із залученням представників центру підготовки із застосування та експлуатації безпілотних авіаційних систем, які мають необхідні знання та досвід.

Загалом навчання проходять 16 прикордонників, які протягом чотирьох днів здобуватимуть навики практичного застосовування цієї авіаційної техніки, а в подальшому самостійно будуть використовувати її під час охорони державного кордону. 

Після завершення навчань Луцький прикордонний загін отримає чотири комплекси «Matrice200» на суму близько 36 мільйонів гривень, що будуть використовуватися на найбільш активних напрямках українсько-польської ділянки кордону.

За допомогою цих авіаційних комплексів українські прикордонники зможуть дистанційно здійснювати моніторинг визначеної ділянки місцевості з висоти до 500 метрів та в радіусі до 1,5 кілометра як вдень, так і вночі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волинській митниці пообіцяли пасхальні і травневі свята без черг (відео)

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
14 жовтня 2019
13 жовтня 2019
12 жовтня 2019