Поділитись:

«Промінь» за лаштунками: у розважальному центрі провели екскурсію (фото)*

Вівторок, 21 травня 2019, 18:10

У розважальному центрі «Промінь» знову провели екскурсію найцікавішими процесами роботи комплексу. Цього разу з великим захопленням слухали та спостерігали за роботою «Променя» учні 5-го класу луцької 4-ї школи.

Розпочалася екскурсія з холу, де директор комплексу Дмитро Грелюк коротко розповів найцікавішу інформацію про комплекс та одразу ж повів до працівників кінотеатру «Multiplex» слухати про те, як готується попкорн, чим він корисний, скільки часу йде на його виготовлення та який смак відвідувачі полюбляють найбільше.

Далі учні пішли до одного з 5-ти кінозалів кінотеатру, де після короткої розповіді його функціонування цілих 20 хвилин безупинно ставили директору питання про кіно, сеанси, рекордні стрічки, картинку, звук, проекторну та багато інші цікавинки.

Потім діти піднялися на 2-й поверх, де почули історію про те, хто ж такий Смугастий Носоріг. Директор дитячого комплексу «Смугастий носоріг» Марія
Мєкшенкова
 розповіла, що всі ескізи малювала власною рукою і всі історії та малюнки вигадувалися в її голові. Від меблів в сімейній перукарні – до
коміксів на стінах і ручок-бджілок на дверцятах гардеробу лабіринта.

Тут дітям показали, як завантажують тікети в автомати та як їх зараховувати на картку. Таких тікетів за весь період роботи дитячого комплексу вже налічується майже 4 мільйони. А обміняти тікети можна на цінні подарунки з призотеки.

Далі учнів вразило несподіване шоу у театрі «Не кажи мамі!», де провели вікторину та за правильні відповіді отримали квитки в Multiplex.

Після дитячого комплексу школярі у George’s Club спостерігали, як працює боулінг-машина зсередини та як назад повертаються кулі у гральну зону. Було і страшно, і дуже цікаво, діти не стримували емоцій та вигукували від захвату.

Після таких яскравих емоцій учнів завели на фуд-корт Grand Central food terminal, де одягнули спецодяг і службовими приміщеннями пройшли до кухні. Тут на них вже чекала Світлана – шеф-кондитер компанії «Emotion goup», яка навчалась у школі самого Екора Хіменеса-Браво, судді проекту «МастерШеф» – одного з найвідоміших шеф-кухарів світу. 

Світлана розповіла про улюблені бургери Ring Cafe, яких щодня тут готують близько тисячі, та дозволила кожному бажаючому взяти участь в солодкому процесі приготування «бізешок». Звісно ж, всіх вгостили цим смачним десертом та випічкою.

Далі діти пішли до проекторної, де нарешті побачити, як же працює кінопоказ зсередини, хто цим всім керує і які використовуються машини.

Не обійшлось і без секретиків – діти ж люблять знати більше за інших. Тому після проекторної всі нетерпляче побігли у великий кінозал, який одночасно є концерт-холом. Сьогодні тут відбувались зйомки кліпу кавер-бенду ALOHA.

Емоцій та запитань було багато, невгамовні п'ятикласники встигли потомитись, але камери з рук не випускали, адже адміністрація дозволяла все знімати та фотографувати.

Директор розважального центру розповів, що вже з осені планується проведення екскурсій на постійній основі, адже такі екскурсії не просто цікаві, а дають змогу школярам почати серйозніше сприймати речі, які здавались їм такими простими та звичними.

Окрім того, вже дорослі діти та учні старших класів можуть визначитись, які процеси їм більше до вподоби, та краще зорієнтуватись при виборі майбутньої професії.

Також директор поділився секретом та розповів, що влітку такі екскурсії проводитимуться в рамках літнього табору від дитячого розважального комплексу «Смугастий носоріг». Набір у табір вже розпочався.

Зареєструвати дитину у табір можна за номером телефону: +380 (66) 755 07 57.

Довідка: +380 (68) 525 90 09.

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 вересня 2019
15 вересня 2019
13 вересня 2019
12 вересня 2019
11 вересня 2019
10 вересня 2019
09 вересня 2019
07 вересня 2019
06 вересня 2019