Поділитись:

Володимир Лис і Надія Гуменюк презентували в Луцьку свої книги (фото)

Четвер, 18 липня 2019, 08:54

У межах дофестивальної частини ІІ Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера» 16 липня у Книгарні «Є» відбулася презентація книг Володимира Лиса та Надії Гуменюк.

Чимало лучан відвідало захід, аби поспілкуватися з улюбленими письменниками. Про це повідомили організатори –  Департамент культури Луцької міської ради, Мистецьке
об'єднання "стендаЛь", громадський діяч Роман Бондарук.

Володимир Лис презентував свій новий роман «В’язні зеленої дачі». Він зауважив, що в основу роману лягла реальна історія, яку йому колись розповідали. В ній ідеться про жінку, яка змогла отримати квартиру у Львові завдяки тому, що погодилася стати коханко високопосадовця. Однак роман глибший за просту історію кохання, – переконує автор.

Нещодавно вийшов доповнений роман «Вересові меди» Надії Гуменюк. Із її слів, у книзі багато любові, дуже різної любові. Сюжет книги теж базується на реальній історії. Більше того, в книзі чимало історичних фактів про нашу область та Луцьк зокрема.

Гості заходу мали нагоду поділитися враженнями від романів відомих авторів та поспілкуватися з письменниками. Наприкінці відбулася автограф-сесія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
10:41
26 січня 2020
15:28
12:11