Поділитись:

Падалко закликала лучан перевірити рівень цукру в крові (відео)

Неділя, 10 листопада 2019, 15:00

У Луцьку 10 листопада спільно з громадським об’єднанням «Інсулін» (об`єднання батьків хворих дітей на цукровий діабет) РЦ «Промінь» організував безкоштовний захід «Разом попередимо цукровий діабет».

До корисного заходу долучилася і команда Громадянського Руху «СВІДОМІ».

Так, координаторки проєктів Христина Назар та Галина Падалко також здали аналізи на вміст цукру в крові та опублікували відео із заходу.

«За здоров’ям треба завжди слідкувати. Ми маємо бути у формі, адже як не крути, для того, щоб розвиватися, змінювати своє місто, ми маємо бути здорові. Безпосередньо команда Громадянський Рух «СВІДОМІ» є такими людьми, які розуміють, що для розвитку міста є важливим фізичний стан. Андрій Покровський (засновник Руху - К). відповідально ставиться до стану здоров’я, до можливостей і доступності здачі аналізів – щоб кожен мав можливість протестуватися, перевіритися і дізнатися, що він здоровий, може працювати, розвиватися і самовдосконалюватися», – зауважила Христина Назар.

Своєю чергою Галина Падалко закликала лучан долучитися до акції, яка відбувається у холі РЦ «Промінь».

«Здорові лучани – це база для нашого міста, тому обов’язково приходьте, долучайтеся. Сьогодні до 16 години можна прийти і перевіритися», – додала Галина Падалко.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
25 лютого 2020
16:00
24 лютого 2020