Поділитись:

Волинські скороходи виконали три олімпійські нормативи у Туреччині

Четвер, 20 лютого 2020, 05:46

На вихідних в Анталії завершився зимовий чемпіонат Туреччини зі спортивної ходьби.

Змагання стали чудовою нагодою позмагатися у вправності та оцінити суперників, адже до участі долучилися не лише українські, а й місцеві та білоруські атлети, інформує відділ з питань фізичної культури та спорту Волинської ОДА у Facebook.

Нагадаємо, що вже близько місяця на теренах країни тренується чимало кращих вітчизняних скороходів, є серед них і волиняни.

За підсумками чемпіонату скарбничка українських спортсменів поповнилася на чотири здобутки. Тепер у доробку волинських скороходів (дистанція 20 км) маємо ще 3 олімпійські нормативи:

Олена Собчук - 1:29:12 − 1 місце;

Марія Філюк - 1:29:35 − 4 місце;

Надія Боровська - 1:29:67 − 6 місце.

Нагадаємо, 19 травня минулого року, ще один скороход Іван Банзерук, виконав олімпійський норматив на дистанції 50 км. Тоді спортсмену підкорився кубок Європи зі спортивної ходьби. Змагання відбувалися у м. Алітус (Литва).

Згодом, у липні, олімпійський норматив виконала вже знана на вітчизняних теренах метальниця Ірина Климець. Дівчина стала переможницею представницького турніру у м. Сталева Воля (Польща).