Поділитись:

У мікрорайоні, що біля підшипникового заводу, подаватимуть гарячу воду безперервно

Вівторок, 05 липня 2016, 14:03

У рамках "Проекту реконструкції системи централізованого теплопостачання у м. Луцьк", що реалізується Луцькою міською радою спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку, розпочато тендерні процедури зі встановлення котла на альтернативному паливі потужністю 5 МВт по вул. Боженка, 32.

Про це повідомили у департаменті економічної політики Луцькради.

Максимальна вартість проекту становить 1,5 млн євро, з яких 750 тис. євро – безкоштовні грантові кошти фонду E5P, інша частина – кредит Європейського банку реконструкції та розвитку.

Повідомлення про початок тендерних процедур розміщене на сайті ЄБРР за наступним посиланням: http://www.ebrd.com/work-with-us/procurement/p-pn-160701b.html

Встановлення котельні на біомасі дозволить забезпечити безперервне постачання гарячої води мешканцям усього мікрорайону, що біля підшипникового заводу, без використання природного газу.

Економія газу в міжопалювальний період за рахунок використання котла на біопаливі становитиме понад 1,5 млн м3,

"Обладнання котельні відповідатиме усім найжорсткішим європейським екологічним нормам. Міська влада докладає усіх зусиль для забезпечення енергетичної незалежності нашого міста, комфорту його мешканців та надання якісних послуг населенню", – сказано у повідомленні.

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 лютого 2020
22 лютого 2020
21 лютого 2020