Поділитись:

Як лучани займалися ранковою гімнастикою (фото)

Неділя, 17 липня 2016, 15:29

Для багатьох лучан недільний ранок розпочався у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Саме там у неділю, 17 липня, відбулася ранкова пробіжка та спільна зарядка у рамках загальноміської акції "Ранкова гімнастика для всіх", – інформує Таблоїд Волині.

Лучани вправно повторювали комплекс вправ, який продемонструвала для присутніх представник студії здоров'я і краси "Diamond" Анна Рекретюк.

Майстер-клас з фітнесу провели інструктори фітнес -клубу "JoyFitness".

Потому відбулося спортивне тренування з легкоатлетичного бігу під супроводом майстра спорту України, марафонця Романа Гаврилюка за програмою підготовки до змагань "Лучеськ півмарафон". Роман між зборами, забігами і власними тренуваннями знайшов час поділитися своїм досвідом, відповів на найрізноманітніші питання, дав практичні поради, як бігати, скільки, що їсти, що одягати і, звісно, провів саму пробіжку у парку.

Як повідомляють у Facebook-спільноті "Півмарафон "ЛУЧЕСЬК", подібне заняття заплановане також наступної неділі.

Нагадаємо, "Лучеськ півмарафон" відбудеться 11 вересня 2016 року, у День фізичної культури і спорту. І спортсмени-професіонали, й легкоатлети-аматори зможуть пробігти на вибір кілька дистанцій: 21 км, 10 км або 5 км.

Наразі реєстрація коштує 200 грн. Як пояснюють витрати організатори, у забігах використовується чіпова система, тобто кожен учасник завдяки маленькому персональному електронному пристрою, який до нього кріпитиметься, знатиме свій час. Окрім цього на дистанції будуть пункти підгодівлі фруктами, вода, камери схову речей. А також кожен учасник отримає мультифункціональну пов`язку.

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 січня 2020
16:00