Поділитись:

Український плавець завоював четверте «золото», встановивши світовий рекорд

Четвер, 02 вересня 2021, 14:29

Український плавець Максим Крипак встановив рекорд у запливі на 100 метрів на спині та завоював уже четверту золоту медаль на цьогорічних Паралімпійських іграх у Токіо.

Про це повідомили у Міжнародному паралімпійському комітеті.

Так, український плавець здолав дистанцію за 57,19 секунд. На другому і третьому місцях опинилися Стефано Раймонді з Італії з показником 59:36 та Флоран Маре з Франції з показником 1,01,30.

У фінальному запливі також брав участь інший український спортсмен Станіслав Попов, який посів сьоме місце.

Для Максима Крипака це вже четверте «золото» на Паралімпіаді-2020. До того він став чемпіоном на дистанції 100 метрів вільним стилем, 100 метрів батерфляєм та 400 метрів вільним стилем. Окрім того, Крипак має одну срібну медаль та одну бронзову. Для Крипака – це дев'ята паралімпійська золота медаль і четверта в Токіо. Загалом – це двадцята золота медаль збірної України та 80-а загалом.