Поділитись:

Волинський бізнесмен не може "вибити" з райдержадміністрації гроші за будівництво мосту

Четвер, 06 жовтня 2016, 11:13
Волинський бізнесмен не може «вибити» з райдержадміністрації гроші за будівництво мосту

Підприємець із селища Любешів Петро Міцевський уже чотири роки не може отримати плату за будівництво життєво важливого для населеного пункту моста через річку Стохід.

Наприкінці 2012 року до нього звернувся виконуючий обов'язки голови Любешівської РДА Володимир Русінчук із проханням терміново збудувати міст через річку Стохід від селища Любешів до сіл Рудка, Заріка, Угриничі і повідомив про те, що є 300 тисяч гривень, за які можна збудувати новий міст на заміну аварійного, – повідомляє Громадське. Волинь.

А міст важливий був тому, що у період паводків постійно підтоплювався і близько 2 тисяч людей із сусідніх сіл добиралися ним до Любешова, а під час підтоплення пливли човнами.

Підприємець згодився оперативно збудувати міст, підписав угоду із Любешівською РДА і взимку розпочав роботи. За місяць об'єкт був зроблений.

Колишній Любешівський селищний голова Петро Хомич пояснює, що міст робили за державні кошти, бо межі Любешова закінчувалися якраз на лівому березі Стоходу, а вже сама ріка входила у підпорядкування районної адміністрації.

Петро Міцевський чекав кілька місяців на оплату виконаних послуг, але кошти на рахунок його підприємства так і не надходили. Потім він почав звертатися до усіх можливих інстанцій: нового голови Любешівської РДА Василя Корця, а згодом Олега Куха, голови Волинської ОДА Володимира Гунчика, до начальника Волинського обласного державного казначейства Михайла-Мирослава Леміщака. Каже, приходять лише відписки.

У 2014 році підприємець звернувся до суду і виграв справу. Через це рахунки РДА були заблоковані на два місяці. За цей час кошти не були повернуті підприємцю, рахунки розблокували й історія не просунулася далі.

Нинішній голова Любешівської РДА Олег Кух каже, що знає добре цю ситуацію. Повідомив, що подавав запити на закладення заборгованих коштів і в 2015, і в 2016 роках, та це питання так і не було вирішене. Окрім цього каже, що близько п'яти разів звертався до Володимира Гунчика. Під час обговорення цієї проблеми була ідея закласти ці кошти у держбюджеті в Фонд регіонального розвитку. Кух запевнив, що й надалі працює над цим питанням.

У районному казначействі начальниця Лідія Качула не змогла дати конкретної відповіді про причини невиплати коштів підприємцю й так і не підтвердила, чи були вони на рахунку РДА. Натомість Олег Кух каже, що договору з підприємцем не могли укласти, якби цих коштів на рахунку установи не було.

Нині Петро Міцевський вдруге подаватиме до суду на казначейські установи всіх рівнів, адже уже чотири роки не може добитися справедливості та повернення своїх зароблених грошей. Більше того, борг держави за цей час збільшився. За приблизними підрахунками підприємця – від 300 тисяч гривень до 435 тисяч гривень.

Надрукувати
мітки:
коментарів