Поділитись:

Куди був повернутий "Європейський вектор" у 2015 році

Середа, 13 січня 2016, 18:49

У святкові вечори "Конкурент" продовжує серію матеріалів про діяльність благодійних фондів волинських бізнесменів.

Сьогодні пропнуємо Вашій увазі інформацію про Благодійний фонд Сергія Мартиняка "Європейський вектор", який розпочав свою діяльність у 2009 році.

Цілі роботи фонду - сприяння інтеграції Волинського регіону в європейський економічний і культурний простір, здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства та окремих категорій осіб, сприяння зростанню добробуту громад та благочинність на обраній території.

Більше п'яти років фонд співпрацює з німецькою благодійною організацією "Конвойна група Вальдек-Франкенберг", яка постачає гуманітарні вантажі для різних категорій населення Волинської області.

У розвиток спорту п'яти районів: Луцького, Горохівського, Рожищенського, Локачинського, Турійського, нардеп Сергій Мартиняк інвестував понад 800 тисяч гривень. З ініціативи фонду на Волині реалізували унікальний спортивний проект фінансування футбольних команд, де свої перші 20 тисяч гривень на розвиток отримала команда "Колос" з Горохівського району.

З 2015 року фонд надав допомогу на понад 4 мільйони гривень медичним та соціальним закладам, школам, дитячим садкам і таборам, бібліотекам, родинам учасників АТО, переселенцям, футбольним клубам, громадським організаціям.

П'ятий рік поспіль фонд опікується будинками милосердя та будинками для престарілих у п'яти районах області та Нововолинську, яким цьогоріч було надано допомоги майже на 200 тисяч гривень.

Також фонд реалізовує програми:

  • "Разом зробимо більше" спрямовану на співпрацю органів місцевого самоврядування, громадських, благодійних організацій з бізнесом. Організація чи ініціативна група, що подають до Фонду грантовий проект, мають забезпечити не менше 30% бюджету проекту власним внеском, або внеском своїх партнерів.Максимальний внесок ВОБФ "Європейський вектор" становить 70%.
  • "Сто тисяч у місяць", який стартував на Волині у лютому 2015 року. Зміст проекту полягає у виділенні сто тисяч гривень волонтерам щомісяця на потреби учасників АТО та їхніх сімей.

За матеріалами офіційного сайту БФ "Європейський вектор".

Читайте також:

ФРОНТМЕНИ ВОЛИНСЬКОГО БІЗНЕСУ - В ОДНІЙ МЕЦЕНАТСЬКІЙ ІНІЦІАТИВІ

ЩО РОБИВ ФОНД ІГОРЯ ГУЗЯ НА ПРИБУЖЖІ

ІНВЕСТИЦІЇ В УКРАЇНСЬКИХ "ВУНДЕРКІНДІВ", АБО БЛАГОДІЙНІСТЬ ПО-КОВЕЛЬСЬКИ

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 жовтня 2019
15 вересня 2019
13 вересня 2019
12 вересня 2019
13 серпня 2019
29 липня 2019
27 липня 2019
26 липня 2019
24 липня 2019
23 липня 2019