Коцан розповів про зарплати викладачів у СНУ

Ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Ігор Коцан зазначив, що престиж роботи доцента і професора в Радянському Союзі був набагато більший, ніж зараз.

"Щоб кожен викладач віддавався своїй роботі, він повинен бути матеріально забезпеченим", – розповів Коцан в інтерв'ю Волинській правді. І сказав, що проблеми із цим є.

"Раніше знали, що коли ти доцент – отримуєш три заробітних плати того, хто опрацює на підприємстві. Коли ти професор, то п'ять-шість. А зараз зарплата на підприємствах вища, ніж у професора. Я переконаний, що від держави не потрібно чекати. Треба використати можливості закону про вищу освіту і навчитися заробляти кошти самостійно. Підписувати угоди з підприємствами, і підприємства будуть додатково платити нашим викладачам, професорам, доцентам. Вони можуть заробляти найвищу зарплату в регіоні, до того ж брати участь у різноманітних проектах та грантових програмах", – прокоментував ректор СНУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У СНУ ОБРАЛИ НОВУ НАГЛЯДОВУ РАДУ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
17.10.2017 15:16
Переглядів3790
Коментарів4
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
09:57
19.10.2017
Олена
виплачуйте хоч ті копійки вчасно, а то постійно затримка зарплати, дістало
07:56
18.10.2017
Ташовигаварітє
Тільки відданістю вважаю проведення пар в холодних аудиторіях. Відсутність WiFi на 2ому поверсі, коли на 3ому є????????????, зовсім чомусь не дивує. Дивує мовчання студентів-платників.
21:56
17.10.2017
Ню-ню
Щодо підписування угод. То чого Коцан не підписує? Чи говорити - це не працювати!? Викладацька зарплата нині мало чим відрізняється від зарплати вахтера. А холодні аудиторії хто має обігрівати?
17:28
18.10.2017
Такида
1
0
Студенти платники мовчать, тому що в основному вони на парах не бувають - або прогулюють , або працюють деінде ) Їх всерівно ніхто не вижене - і тоді "викладачі залишаться без роботи ". Бо зараз викладачі без зарплати - смішної , соромно озвучувати навіть суму , а так ще й роботи не буде
останні новини
21-07-2018 20-07-2018 19-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг