У Луцьку більше десятка комунальних "підприємств-примар"

У Єдиному державному реєстрі можна віднайти 14 комунальних підприємств, які у стадії припинення не перший рік. Їх засновниками є Луцька міська рада чи виконавчий комітет міської ради, які й прийняли рішення про ліквідацію. Однак з певних причин процедура затягнулася на роки.

В Інвестиційно-юридичній компанії "АСКОЛЬД", до якої "Конкурент" звернувся за коментарем, пояснюють, що процедура ліквідації підприємства складається з декількох етапів. На швидкість процесу проходження ліквідаційної процедури впливає, як правило швидкість проходження податкової перевірки.

Юрист, колишній депутат Луцької міської ради Андрій Осіпов вважає, що найпоширеніша і найімовірніша причина існування такої кількості "підвішених" підприємств – це недалекоглядність при прийнятті про припинення юридичної особи. Однак, не виключене й затягування процедури для уникнення перевірки перед закриттям.

Заступник міського голови Олександр Рачков, такій кількості недоліквідованих підприємств відверто здивувався. Він вважає, що у кожному з випадків є певне пояснення. Хоча не виключає, що міг зіграти і людський фактор, і неподання документів для державного реєстратора для закінчення процедури.

Детальніше читайте у матеріалі "КОМУНАЛЬНІ ПІДПРИЄМСТВА ЛУЦЬКА: ЖИВІ, ПРИМАРИ ТА ПОХОВАНІ".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
15.11.2017 20:30
Переглядів633
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг