Під Луцьком офіційно відкрили сервісний центр МВС (фото)

У Струмівці, що поблизу Луцька, відкрили оновлений сервісний центр МВС.

Відкриття центру, який функціонує ще з 12 грудня відбулось напередодні нового року, а саме 28 грудня.

Заступник Міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук прибула на офіційне відкриття регіонального сервісного центру МВС, який функціонує за адресою с.Струмівка, вулиця Рівненська, 74.

Заступник Міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук

"Ми працюємо для вас і розуміючі ваші потреби ми сповідуємо сервісну орієнтованість, відкритість і основний принцип – високу якість надання послуг", - підкреслила Тетяна Ковальчук.

Є й дитячий куточок

Людно було навіть під час відкриття центру

Екстер'єр

Регіональний сервісний центр працює з 12 грудня

Можна взяти прочитати книгу

В новому сервісному центрі громадян обслуговує 15 працівників, 8 з яких – оновлений персонал, який раніше ніколи не працював в системі МВС. Начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій сказав, що історія сервісних центрів – це історія успішного перетворення державних установ.

Начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій

Працює електронна черга

"Можна лише згадати в якому стані були колишні МРЕВ - зачинені кабінети, була повністю відсутня комунікація, як з громадянами так і зі ЗМІ. На сьогодні ж функціонує повноцінний контакт- центр і приймає щоденно понад 200 дзвінків від громадян", - розповів Владислав Криклій.

Перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад

Народний депутат Ігор Лапін (ліворуч) та керівник Головного управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига

Перший заступник голови Волинської ОДА Олександр Степанцов

Якщо раніше в сервісних центрах були лише послуги з реєстрації та видачі водійських посвідчень та інше, то в 2017 році почали повноцінно працювати і витяги з реєстрів і видача довідок про відсутність судимості, які є дуже витребуваними послугами, які можна отримати онлайн.

"Наступний рік буде більш вдалим аніж цей. Ми сьогодні ж святкуємо те, що й обіцяли – відкриття 50 сервісного центру МВС в європейському форматі, який є повноцінним автохабом", - сказав Владислав Криклій.

Святковий торт

В.о Луцького міського голови Григорій Пустовіт (ліворуч) і Петро Шпига

Перший заступник голови Волинської ОДА Олександр Степанцов додав, що Волинь є прикордонним регіоном і такі послуги сервісного центру, як розмитнення та реєстрація авто, для нашої області дуже актуальне питання.

Тут здійснюється реєстрація, перереєстрація транспортних засобів

Опісля прес-конференції всі присутні мали можливість посмакувати святковим тортом та роздивитися приміщення оновленого сервісного центру.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
28.12.2017 16:41
Переглядів4874
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
00:19
29.12.2017
Лучанин
Рішал тепер там немає?
09:01
29.12.2017
Просто Я
2
0
є. перевірено. нічого крім інтерєру не змінилося
останні новини
26-09-2018 25-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг