Скільки волинян готові йти на концерти артистів, що виступають в Росії (Відео)

Із 462 волинян, які брали участь в інтерактивному голосуванні ток-шоу "Протилежний погляд LIVE", 258 проголосували за те, що підуть на концерт українського артиста, який виступає в Росії.

Голосування відбулось 16 лютого під час прямого ефіру ток-шоу "Протилежний погляд LIVE".

Телеведуча Галина Падалко

В студії говорили про те, що чотири роки в Україні триває війна. Частина громадян живе новинами з фронту, а інша не помічає жодних змін. Ці ж дискусії точаться і щодо виступів українських артистів в Росії.

Громадський діяч Ігор Алексєєв

Телеведуча Галина Падалко з гостями студії бізнесменом-ресторатором Романом Хорзовим та громадським діячем Ігорем Алексєєвим говорили про те, чи може бути мистецтво поза політикою? І чи може політика бути мистецтвом?

Бізнесмен Роман Хорзов

Під час телеефіру глядачі мали можливість взяти участь в інтерактивному голосуванні на запитання: "Чи підете ви на концерт українського виконавця, який виступає в Росії?" 258 глядачів відповіли "Так", а 204 глядача сказали, що не будуть ходити на концерти до таких виконавців.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
18.02.2018 20:35
Переглядів575
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-09-2018 19-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг