У луцькому "політесі" створили унікальний макет Театрального майдану (фото)

Студенти Луцького національного технічного університету групи БДН-42 Михайло Князєв, Анна Бліндер та Карина Мучак створили унікальний макет Театрального майдану міста.

Це була їхня комплексна випускна кваліфікаційна роботи. Проект виконаний під керівництвом доцента кафедри будівництва та цивільної інженерії Петра Біскупа, – повідомляє інформаційний відділ університету.

Головою екзаменаційної комісії був завідувач сектору містобудування та архітектури Луцької РДА, головний архітектор Луцького району, член спілки архітекторів України Віктор Велк. Окрім того, на заході була присутня адміністрація ЗВО – ректор Петро Савчук, проректор з науково-педагогічної роботи Валентин Талах і декан факультету будівництва та дизайну Олександр Бондарський.

Як розповіли студенти, згідно з пропозицією міської ради було виконане це завдання.

"Призначення макету на сьогодні потрібно для реклами, залучення фахівців та заохочення інвесторів. Більше того, головною перевагою його є те, що він надає можливість вести проектування в звичних для зовнішньої уяви об'ємних формах, а не в умовах плоских зображень", – додають здобувачі освіти.

Зокрема, макет виконано у масштабуванні 1:250, загальна його вартість становить близько 25 тисяч гривень. На ньому зображений центр міста Луцька: показані будинки, розташований комплекс кафедрального собору Святої Трійці, будинок культури, драмтеатр, центральний універмаг, готельний комплекс, дорога, дорожня розмітка, тротуарна частина, існуючий стан забудівель, озеленення, пам'ятки архітектури, освітлення, вивіски з магазинів тощо.

"Робота заслуговує уваги. Встановлено сучасний стан театральної площі, звертається увага на недоліки благоустрою. В загальному дуже цікавий проект. Якщо влада побачить цей макет, вона зможе реально оцінити стан речей, порівняти та прийняти певне рішення", – поділився враженнями головний архітектор Луцького району Віктор Велк.

Відтак, екзаменаційна комісія оцінила роботу на відмінно.

"Унікальна комплексна бакалаврська робота. Пишаюся нашими студентами та колегами!" – резюмував ректор Луцького НТУ Петро Савчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СУХИЙ ФОНТАН, НОВЕ СВІТЛО І БІЛЬШЕ ЗЕЛЕНІ: ЯКИМ МОЖЕ СТАТИ ТЕАТРАЛЬНИЙ МАЙДАН ЛУЦЬКА (ФОТО)

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
17.06.2018 11:30
Переглядів359
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
12:38
17.06.2018
Юродивий
На соборі хрест поламався.
останні новини
23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг