Німеччина може запровадити санкції проти Facebook

Американська інтернет-компанія Facebook може зіткнутися зі штрафами у Німеччині.

Як заявив керівник Федерального антимонопольного відомства Німеччини Андреас Мунд, Facebook проводить політику, що діє всупереч європейським нормам щодо збору та обробки даних користувачів, – повідомляє Deutsche Welle.

Такі дії з боку американської компанії розцінюються експертами антимонопольного відомства ФРН як "зловживання домінуванням на ринку". У відомстві переконані, що користувачам доводиться рахуватися з масивним збором їхніх даних, у тому числі й з інших джерел, про що їх не попереджають.

Відповідне застереження щодо застосування можливих штрафів американська компанія отримала у грудні минулого року, наголосив Мунд.

"Тепер ми побачимо, як Facebook відреагує на нашу критику", – пояснив керівник контролюючого органу. Лише після цього у відомстві будуть міркувати над санкціями у відповідь.

Нагадаємо: у грудні 2017 року в відомстві застерігали, що компанія Facebook, якій, окрім соцмережі, належить також месенджер WhatsApp, збирає із третіх джерел будь-який вид даних користувачів та прив'язує її до Facebook-акаунта. Третіми джерелами, крім WhatsApp, називалися також платформа для обміну відео- та фотоматеріалів Instagram, що також належить Facebook, а ще веб-сайти інших операторів, які технічно пов'язані з Facebook.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
03.01.2018 19:30
Переглядів465
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг