Науковці винайшли вакцину проти раку

Американські вчені розробили нановакцину для боротьби з раком.

Вона змушує імунні клітини атакувати пухлину і доставляється в лімфатичні вузли за допомогою білка альбуміну, – пише Експрес.

Вчені додали до антигенів барвник Evans blue, який зв'язується з альбуміном – білком, що міститься в сироватці крові та синтезується в печінці. До них також приєднали невеликий фрагмент ДНК, що підсилює імунну реакцію.

Препарат протестували на декількох типах пухлин, зокрема на рак тимуса у мишей. Сімом тваринам робили три ін'єкції з інтервалом в два тижні між кожною. На 70 день експерименту вакцинованим гризунам впровадили пухлинні клітини. Через чотири місяці живими залишилися п'ять мишей. Цим тваринам прищепили ще одну дозу ракових клітин, і через шість місяців вижили чотири піддослідні гризуни. Експерименти на мишах з раком легенів показали, що нановакцина сприяє повній регресії пухлин.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
09.02.2018 18:50
Переглядів661
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-10-2018 15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг