Назвали найнебезпечніші додатки для смартфонів

Ці мобільні додатки несуть загрозу користувачам смартфонів і часто потрапляють в чорний список різних компаній.

Щорічний рейтинг таких програм опублікувала фірма Appthority, – пише itechua.com.

Перші позиції в списку додатків для iOS-пристроїв зайняли месенджер WhatsApp, Facebook Messenger і Waze. Рейтинг Android-додатків очолили WhatsApp, Facebook Messenger і сервіс Telegram. У другому кварталі Waze і Telegram стали новачками в рейтингу.

Додатки потрапляють в чорний список компаній з різних, пов'язаних з безпекою, причин, враховуючи підозрілу поведінку і ризик витоку даних, невідповідність політикам безпеки і занепокоєння з приводу обробки інформації. У другій чверті в рейтингу додатків, які найчастіше потрапляють в чорний список, виявилися Android- та iOS-версії Facebook Messenger і WhatsApp, а також Wickr Me для Android і Tinder для iOS.

За даними дослідження, більшість програм виявилися в рейтингу через те, що допускають витік даних, наприклад, відправляють адресні книги і SMS-повідомлення, схильні до вразливості або відключають встановлений за замовчуванням протокол HTTPS.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-10 НАЙБІЛЬШ НЕНАДІЙНИХ СМАРТФОНІВ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
20.07.2018 21:03
Переглядів1153
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-10-2018 16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг