Кабмін схвалив монетизацію субсидій для постачальників

Уряд ухвалив рішення про монетизацію розрахунків за субсидіями між постачальниками житлово-комунальних послуг та бюджетом.

Дія механізму розпочнеться з 1 січня 2018 року. Про це на засіданні уряду сказав міністр фінансів Олександр Данилюк, – пише Економічна правда.

"Як ви знаєте, обсяг субсидій і пільг на житлово-комунальні послуги зростає кожного року. Надзвичайно актуальним є ефективне використання цих коштів. Ми приймаємо рішення щодо переходу на новий механізм розрахунків, живими коштами за фактично спожиті послуги", – сказав Данилюк.

Проект постанови розроблено задля монетизації субсидій на оплату послуг з ЖКГ на рівні підприємств-надавачів послуг, що є перехідним етапом до переходу на повну монетизацію субсидій на рівні домогосподарств.

"Проектом постанови передбачається, що ми змінюємо клірингові розрахунки за пільгами і субсидіями. Скасовується постанова №20, що була чинна. Встановлюються прямі розрахунки з суб'єктами господарювання – надавачами ЖКП та ряд інших новацій, що зроблять розрахунки прозорими", – додав Данилюк.

Міністр соціальної політики Андрій Рева, своєю чергою додав, що призначення субсидій на цьому етапі залишатиметься відповідно до соціальних норм, але буде відрегульовано механізм розрахунків між підприємствами, що надають житлово-комунальні послуги, та бюджетом.

"Зараз щомісяця під час розрахунків відповідні фінансові органи будуть отримувати документацію від постачальників. Це не стосується сум призначення субсидій", – пояснив Рева.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
09.11.2017 08:21
Переглядів747
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
10:24
09.11.2017
Юродивий
Нарешті!
останні новини
21-10-2018 20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг