#Сім_сорок. "Паперові" заборони

Минув рік з часу заборони в Україні російських соцмереж і сайтів. І ніхто від того не помер, хоч як цю ідею не критикували. Як показують дослідження, українці і далі "сидять" на російських сайтах. Єдине, що побільшала аудиторію Фейсбука: він радо прийняв усіх тих, хто з власної волі поставив хрест на ворожих соцмережах.

Ще було багато спроб запустити власну, українську соцмережу. Тільки жодна не зуміла вистояти конкуренцію FB/VK.

А раніше-раніше починала життя кампанія "Купуй українське". Бойкотували російські товари, пропагували рідне. Магазини змушували маркувати усе те, що приїхало з Російської Федерації. І вітрини майоріли жовто-синіми цінниками, що означало "своє". Тишком-нишком бум пройшов. Товари маркують і далі. Але й продають і продукцію з Росії. Невже не розпродали з того часу? Возять, як возили. Купують, як купували.

Виходить, заборони в нас – "паперові". І є безліч шляхів, якими можна їх обійти. Люди ними не гребують. То який у тому всьому сенс?

Рубрика СІМ_СОРОК є формою блогу, в якій журналісти виступають як вільні дописувачі та висловлюють своє бачення тих чи інших ситуацій.Редакція може не поділяти думку автора. Якщо в публікації вказана інформація, з якою Ви не погоджуєтесь, зв'яжіться з редакцією.

Автор:Оксана ПУНЯК
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
19.05.2018 07:40
Переглядів327
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-09-2018 20-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг