Волинські митники ремонтують "офіс" в Заболотті

У кошторисних призначеннях Волинської митниці ДФС передбачили виконання робіт з капітального ремонту будівлі виробничо-господарського призначення в смт. Заболоття. Там розташований відділ митного оформлення №2, який здійснює митний контроль та митне оформлення у міжнародному залізничному пункті пропуску Заболоття–Хотислав (Білорусь).

Про це повідомляє Волинська митниця ДФС.

Начальник Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький проінспектував хід капітального ремонту, який передбачає заміну покрівлі та стелі будинку, кошторисною вартістю 247 тисяч гривень.

"Якістю уже зробленого задоволений. Встигли швидко зняти старий дірявий шифер, новий дах облаштовано "на совість" і вписується у вуличний краєвид. Тепер найрясніші дощі не страшні. Це – міцна надбудова і правильна розстановка задач. Погоджуюсь, що мережі, стіни і підлога столітнього будинку теж потребують капітального ремонту, але в умовах обмеженого фінансування головне – надійний дах – уже зроблено", – написав він у Facebook.

Начальник відділу Степан Слобода відзначив, що ця капітальна інвестиція стала першою за роки незалежності України, вкладеною в підтримання в належному стані виробничої бази митників у пункті пропуску "Заболоття".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
12.10.2017 13:56
Переглядів513
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг