На Волині орендарі незаконно користувалися комунальним майном

На Волині прокуратура вимагає повернути громадам неправомірно надані в оренду об'єкти нерухомості загальною вартістю понад 1 мільйон гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Маневицька місцева прокуратура встановила низку порушень при наданні об'єктів нерухомого майна комунальної власності у користування господарюючим суб'єктам та громадянам.

Прокурори з'ясували, що не у всіх випадках балансоутримувачі майна та майбутні орендарі до моменту укладення договорів проводять оцінку будівель та приміщень, що надаються в оренду. Відсутність же оцінки майна на момент укладення договору оренди порушує вимоги Закону України "Про оренду державного та комунального майна" щодо обов'язкової його оцінки, порядку визначення орендної плати, ефективного використання майна, а також правильного визначення розміру орендної плати. Недодержання вимог законодавства є підставою для визнання договору оренди недійсним.

Відтак прокуратура звернулася до суду з позовами в інтересах Руднянської сільської та Дубищенської селищної ради Рожищенського району, а також Карпилівської сільської ради Ківерцівсього району, де суб'єктам господарювання неправомірно передали в користування п'ять об'єктів нерухомості, загальна вартість яких перевищує 1 млн грн.

У суді прокурори вимагатимуть визнання договорів оренди цих об'єкт недійсними й повернення їх територіальним громадам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПІДПРИЄМЕЦЬ ОБЛАШТУВАВ МАГАЗИН У ЛУЦЬКІЙ БРАМІ XVII СТОРІЧЧЯ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
10.10.2018 18:16
Переглядів228
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-10-2018 16-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг