Поділитись:

Луцький меценат подарував малечі святкову новорічну подорож (фото)

Субота, 23 грудня 2017, 16:26

У Луцьку дітки воїнів АТО, позбавлені батьківського піклування та малеча із соціально вразливих сімей потрапила у справжнісіньку новорічну подорож країнами світу.

Свято для дітей відбулося 23 грудня в кіноконцертному залі РЦ "Промінь". На грандіозне дійство – "Новорічну подорож країнами світу" прийшло 350 діток, яких дивували акробати, світлове шоу, співаки, актори та вітав Святий Миколай. І, звичайно ж, кожен хлопчик та дівчинка отримали подарунки.

Меценат Андрій Покровський шостий рік поспіль організовує святкування Нового Року для дітей з соціально вразливих сімей. Цього року захід пройшов в рамках Громадянського Руху "Свідомі".

"Це діти з соціально незахищених верств населення, діти з родин воїнів АТО. Ми хочемо зробити казку, ми хочемо продовжувати найкращі традиції українського меценатства, благодійництва. Тому, що для дітей новорічне свято є найважливішим, найбільш чарівним і казковим", - зауважив куратор соціальної програми Андрія Покровського "МИ#SVIDOMI" і співзасновник Громадянського Руху "Свідомі" Павло Павлюк.

Співзасновник Громадянського Руху Співзасновник Громадянського Руху "Свідомі" Павло Павлюк та активіст ГР "Свідомі" Євгеній Мікоян

Малечу зустрічали казкові ангели, ельфи та клоуни, які дарували їм хороший настрій та посмішку на обличчі.

Дітлахи разом з героями вистави подорожували по різних країнах світу. Дізнавались про традиції святкування кожної з країн у яку потрапили.

На сцені виступали чемпіони України, кандидати в майстри спорту зі спортивної акробатики та фантастична група світлодіодного шоу. Організатори створили новорічну атмосферу. Дітки допомагали казковим героям мандрувати та знайомитись з традиціями вибраних країн.

До заходу долучилися Управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луцької міської ради та волонтерський рух "Меценати для солдата".

"Традиційно з нагоди новорічно-різдвяних свят управління соціальних служб проводить численні заходи, дозвілеві, розвиваючі майстер-класи з різними організаціями, підприємцями, людьми бізнесу і громадськими організаціями. Власне сьогоднішній захід проходить під патронатом Громадянського Руху "Свідомі". Проведення заходів соціального спрямування є традиційним, тому що минулого року теж всі дітки, які перебувають на обліку в нашому управлінні теж були охоплені святковими заходами. Дуже охоче відгукуються люди на такі заходи. Сьогодні на святі є діти, які виховуються в опікунських сім'ях, діти з категорії дітей-сиріт, позбавлених піклування, дітки з прийомних сімей, дитячого будинку сімейного типу і є діти учасників АТО", - повідомила головний спеціаліст відділу профілактики соціального сирітства Управління соціальних служб дітей та молоді Луцької міської ради Галина Прищепа.

Після неймовірної новорічної казки-подорожі від аторів з Рівненської обласної філармонії. Зі сцени привітав малят співзасновник Громадянського Руху "Свідомі" Павло Павлюк.

Співзасновник Громадянського Руху Співзасновник Громадянського Руху "Свідомі" Павло Павлюк

"Для Андрія Покровського і Громадянського Руху "Свідомі" робити казку для діток – це ключовий обов'язок, мета і ціль. Адже, яке ж дитинство без казки? Ми від всієї команди ГР "Свідомі", Андрія Володимировича, акторів та всіх тих, хто сьогодні готував це свято, хочемо вас привітати з прийдешнім Новим роком і прийдешнім Різдвом Христовим, та побажати всього найкращого, найтеплішого, найщирішого і хочемо, щоб всі мрії збувалися", - підсумував очільник ГР.

Діти не спішили покидати "Промінь", адже після отримання подарунків мали змогу сфотографуватися із акторами переглянутої вистави.

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 лютого 2019
18 лютого 2019
13 лютого 2019
11 лютого 2019
20:00
02 лютого 2019
24 січня 2019
10:15
22 січня 2019
16 січня 2019
15 січня 2019
14 січня 2019
12 січня 2019
11 січня 2019
11:43
10 січня 2019