Поділитись:

Дощ не завада: лучани зібралися, аби заспівати пісень Кузьми у день його народження (фото)

Субота, 18 серпня 2018, 11:20

17 серпня свій 50-ий день народження міг би святкувати український співак, письменник, телеведучий, продюсер, актор, лідер гурту "Скрябін" Андрій Кузьменко.

Попри дощ більше ста лучан прийшли на акустичний вечір до 50-річчя великого музиканта, щоб заспівати його пісень, – йдеться на сторінці Громадянського Руху "СВІДОМІ".

Автор фото:Таблоїд Волині

"Це наша соціальна відповідальність перед Кузьмою та мільйонами його фанатів, крім того, у світі – єдиний пам'ятник Кузьмі, і він є у "Сіті Парку". Ці причини і породили ідею, її швидко підхопили відвідувачі та фейсбук-юзери, адже людей, які поважають Кузьму і захоплюються ним, як і ми, дуже багато. Тим паче Луцьк потребував такого формату. Формату, коли все просто, і таке враження, що співаємо на кухні під гітару. Так щиро і чесно", – розповідає одна з організаторів заходу Галина Падалко.

Автор фото:Таблоїд Волині

Автор фото:Таблоїд Волині

Саме на майданчику біля пам'ятника Кузьмі, який був встановлений у серпні 2016 за сприяння його друга, засновника Громадянського Руху "СВІДОМІ" Андрія Покровського, і мала відбутися зустріч, однак через зливу локацію змінили. Вечір пам′яті провели під аркою офісного центру "Сіті Парк".

"Немає такого дня, щоб цей пам'ятник стояв самотній. Біля нього постійно діти, біля нього постійно старші, біля нього постійно молодь. І мені здається, це не просто так", – зауважила Христина Назар, координатор проектів Громадянського Руху "СВІДОМІ", за технічної підтримки якого був організований захід.

Розпочала акустичний вечір відома волинська співачка Галина Конах. Пісні гурту "Скрябін" виконували Diana Sky, представники луцької рок-школи, студенти СНУ, ЛНТУ та випускники медколеджу. Чудовою грою на піаніно зачаровував талановитий музикант Міхаель Галузян.

Автор фото:Таблоїд Волині

Автор фото:Таблоїд Волині

Автор фото:Таблоїд Волині

Автор фото:Таблоїд Волині

Автор фото:Таблоїд Волині

"Артисти дуже швидко зголошувались, щиро були в захопленні та самі іноді проявляли ініціативу впродовж періоду організації. Це було і з тих самих причин, що і в нас організаторів: соціальна відповідальність і повага до Кузьми. А Галина Конах взагалі дружила з Кузьмою і однією з перших підтримала мене. Дуже вдячна їм, адже вони зробили цей вечір таким. Я в захваті від них і їхнього потужного таланту", – поділилася модератор вечора Галина Падалко.

Особлива подяка звукооператорові Антонові Ємельянову, завдяки якому пісні Кузьми звучали на найвищому рівні.

Автор фото:Таблоїд Волині

"Я впевнена, що не було б такого ефекту, таких емоцій, як тут, в арці, коли ти дивишся на музиканта, чуєш його музику і паралельно на задньому фоні ти бачиш автора цих пісень", – зауважила Христина Назар, адже захід відбувався на іншій локації, ніж було сплановано. Прихистком від дощу стала арка офісного центру "Сіті Парк", з якої відкривалася чудова панорама на рекреаційну зону і пам'ятник Андрієві Кузьменку.

Автор фото:Таблоїд Волині

Акустичний вечір, присвячений 50-річчю Андрія Кузьменка, запам'ятався приємними емоціями і затишком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БАТЬКИ КУЗЬМИ: АНДРІЯ "РОЗІБРАЛИ" НА ФРАЗИ – В ЦЬОМУ ЙОГО ОСОБЛИВІСТЬ

Надрукувати
мітки:
коментарів
25 березня 2019
13:00
11:00
24 березня 2019
20:30