Поділитись:

Волиняни, увага: "ОПОРА" не обдзвонює виборців

П'ятниця, 15 березня 2019, 17:10

12 березня впродовж дня Громадянська мережа ОПОРА почала отримувати інформацію від виборців щодо телефонних дзвінків від невідомих осіб, які представляються «ОПОРОЮ» та випитують електоральні вподобання й погрожують покаранням у разі порушення виборчого законодавства. 

Такі повідомлення ми отримали вже від мешканців Київської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської та Чернігівської областей.

 Громадянська мережа ОПОРА не проводила, не проводить та не планує проводити жодних телефонних обдзвонів громадян. Крім того, діяльність організації спрямована на спостереження за виборчим процесом, аби він відбувався в межах чинного законодавства.

"Ми не проводимо жодних соціологічних опитувань щодо електоральних вподобань. Крім того, представники Громадянської мережі ОПОРА підписують Кодекс спостерігача, який передбачає особливо ретельне дотримання чинного законодавства, що унеможливлює погрози будь-кому з боку наших представників. Ми розцінюємо такі дії як свідому маніпуляцію та введення в оману громадян. Крім того, це – спроба зазіхання на репутацію Громадянської мережі ОПОРА", – зазначили в ороганізації. 

Якщо ви стикнулися з подібною ситуацією – терміново повідомте Громадянську мережу ОПОРА за номером 044 591 44 44, або на пошту info@opora.org.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 липня 2019
15:00