Поділитись:

Вистава про буденність і любов: луцькі пенсіонери безкоштовно відвідали театр (фото)

Понеділок, 15 квітня 2019, 12:00

Недільний вечір перетворився на культурну подію для пенсіонерів Луцька.

Так, Громадянський Рух «СВІДОМІ», який заснував Андрій Покровський,14 квітня організував безкоштовний перегляд вистави «Криза» у Волинському академічному театрі імені Т.Г. Шевченка.

Це вже п’ятий захід, що відбувся у рамках проекту «Доступний театр для пенсіонерів», який активно долучає пенсіонерів до культурного відпочинку. Ця ініціатива має на меті зробити театральне мистецтво доступнішим для однієї з найбільш соціально незахищених категорій населення.

«Сьогодні пенсіонери переглянуть виставу «Криза». Це комічна трагедія, яка є метафорою на сучасні економічні, так і суспільні події в Україні. Також на взаємозв’язки і сім’ях, з друзями, сусідами. Я думаю, ця вистава зараз актуальна як ніколи. Але оскільки вона подається в комічному ключі, то, вважаю, наші відвідувачі отримають від неї задоволення», – розповів координатор проекту Євгеній Мікоян.

Основна ідея п’єси – «Криза – це не тоді, коли пусто в гаманці. А тоді, коли порожньо в серці». Тож із цікавістю в очах глядачі чекали, коли на сцену вийдуть актори і розпочнеться захопливе дійство.

«На вистави ми ходимо постійно. Коли нас запрошують, то намагаємося ніколи не пропускати такі заходи. Ось третій ряд – це все ми, студенти Акме-Університету. Вже дружимо з Євгенієм, помічником Андрія Покровського. Він нам завжди повідомляє про такі заходи», – розповіла Раїса Миколаївна.

Також вона разом з подругами пригадала, на яких виставах їй вже вдавалося побувати раніше.

Несподівано погасили світло і на сцену вийшли актори, які прикували до себе погляд кожного у залі.

Життєві історії, непорозуміння, проблеми батьків та дітей, смішні та іноді надокучливі сусіди – у виставі були всі буденні ситуації. Однак з усіма негараздами вдалося впоратися завдяки мудрості, здатності до самопожертви та любові до родини.

Опісля перегляду «Кризи» глядачам було про що подумати та поділитися своїми враженнями від переглянутої вистави.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 квітня 2019
17 квітня 2019
09 квітня 2019
08 квітня 2019
05 квітня 2019
04 квітня 2019
03 квітня 2019
29 березня 2019
27 березня 2019
22 березня 2019
21 березня 2019
19 березня 2019
16 березня 2019