Поділитись:

Супрун розповіла, які літні ягоди зменшують біль і покращують сон

Неділя, 09 червня 2019, 04:58

Виявляється, шовковиця – модний суперфуд, а не сміття під ногами. А вишні – це не просто начинка для пирогів чи сировина для наливки, а й альтернатива снодійного. Про справжню функціональну їжу, що росте на наших подвір’ях, розповіла очільниця МОЗу Уляна Супрун у Facebook.

"Шовковиця багата на розчинну і нерозчинну клітковину і менш калорійна, ніж яблучний сік чи молоко. Якщо ви їсте щось солодке – подбайте про споживання клітковини. Так рівень цукру не зростатиме стрімко, а кишкові бактерії будуть щасливі і віддячать синтезом вітаміну В1", – порадила Супрун.

Посадовиця також нагадала просте правило: все яскраве нам корисне. За її словами, чорна і червона шовковиця багаті на поліфеноли, а за своїм складом нагадують червоне вино і каву. Вони потрібні для здоров’я судин та захисту молекул від пошкодження вільними радикалами.

  • Шовковиця нормалізує ліпідний профіль крові та зменшує ймовірність атеросклерозу. Щоб відчути результат, слід принаймні 6 тижнів їсти по 45 грамів шовковиці.
  • Шовковиця може покращувати рівень цукру натщесерце. Показано це, щоправда, на щурах. У здорових людей шовковиця покращує чутливість до інсуліну. 
  • Шовковиця захищає нейрони від ішемічного стресу і має певну протипухлинну дію. Водночас, наголошуємо, що це жодним чином не робить шовковицю ліками, тим більше від раку.
  • У шовковиці багато заліза та калію і вітамінів С, К та Е. 

Ягоди шовковиці можна сушити як родзинки або заморожувати.

"Вишні та черешні теж не пасуть задніх. Їх розглядають як нутріцевтики – продукти, що мають певні лікарські властивості і призначені для регулярного вжитку. Так і запам’ятайте – черешня це ліки", – підкреслила Уляна Супрун.

З її слів, вишня і черешня запобігають деформації кісткової тканини в дітей з ожирінням, і ці кісточкові радять їсти всім дітям.

Антоціани вишень – пігменти, що роблять її червоною – пригнічують ферменти циклоокисгенази. Так само, як ацетилсаліцилова кислота. А це значить, що вишні мають протизапальну дію і можуть зменшувати больовий синдром.

Ці ж сполуки активують автофагію в разі жирового переродження печінки, не пов’язаного з алкоголізмом.

Огляд у науковому журналі Nurtients повідомляє, що вишні покращують стан людей із остеоартритом, зменшують оксидативний стрес і запалення, знижують тиск і сприяють відновленню м’язів. 

До слова, вишні та черешні варто їсти проти ночі. Завдяки високому вмісту мелатоніну вони покращують сон.

"Якщо вишні, черешні чи шовковиця ростуть у вас на подвір’ї, просто помийте руки з милом, перш ніж вийти на полювання за мелатоніном та антоціанами. Якщо ви купуєте фрукти, неодмінно мийте їх. Після фруктів варто прополоскати рота водою, щоб змити кислоту. Пам’ятайте, що варення чи наливки – не найкращий спосіб переробки ягід та фруктів. Краще сушити чи заморожувати все те, що ви не змогли з’їсти влітку", – порадила Супрун.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Полуницю треба мити з содою", – Супрун

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 січня 2020
17 січня 2020
06 грудня 2019
26 листопада 2019
13 листопада 2019
08 листопада 2019
07 листопада 2019
06 листопада 2019
05 листопада 2019
01 листопада 2019
29 жовтня 2019