Поділитись:

На Волині викрили незаконний бізнес на ягодах і грибах

Четвер, 18 липня 2019, 15:25

Співробітники податкової міліції під процесуальним керівництвом прокуратури області викрили підприємця Ратнівського району, щодо якого зібрано матеріали про ухилення від сплати податків та платежів, передбачених законодавством, під час заготівлі ягід та грибів.

Про це інформує ГУ ДФС у Волинській області. 

Підприємець здійснював фінансово-господарську діяльність, пов’язану з придбанням у населення ягід чорниці та грибів за необліковані готівкові кошти. В подальшому заготовлені лісові ресурси експортувалися за підробленими документами до країн Прибалтики з реквізитами суб’єкта господарювання, що має ознаки фіктивності, а також реалізовувалися на внутрішньому ринку без відповідного відображення операцій у бухгалтерському та податковому обліках. Такі дії надали можливість ухилитися від сплати податку з доходів фізичних осіб, військового збору та інших обов’язкових платежів у значних розмірах.

Відтак, на підставі ухвал суду співробітниками податкової міліції області проведено два огляди місць придбання від населення ягід та грибів, їх складування та накопичення. Одночасно правоохоронцями спільно із інспекторами Волинської митниці ДФС попереджено спробу незаконного експорту 22 тонн ягід чорниці до країн Прибалтики. Весь вантаж та великогабаритний транспортний засіб, яким здійснювалося транспортування ягід, затримано.

Загалом, за наслідками проведених заходів вилучено 95 тонн ягід та 2 тонни грибів орієнтовною вартістю близько 5 млн грн, вантажний автомобіль, готівкові кошти в сумі близько 72 тис. грн, банківські картки, комп’ютерну техніку, документи фінансово-господарської діяльності та чорнову бухгалтерію. Наразі вживаються заходи задля встановлення всіх причетних осіб та накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 лютого 2020