Диктатура та поезія: репортаж із сесійної зали Луцькради

29 листопада ще до початку сесії в стінах Луцькради було гаряче. Спочатку жару додав, а точніше "всипав", місцевому інтернет-виданню депутат Андрій Козюра, якого обурили повідомлення ЗМІ про крадіжку пару плиток бруківки, до якої ніби причетний його батько.

Потім з емоційним спічем вступився за працівницю департаменту соцполітики депутат Павло Данильчук, який розповів, що вона жалілася на несправедливі кадрові призначення та звільнення в департаменті.

Депутат Андрій Козюра після емоційного спічу про батька, бруківку та журналістів

З легких рук депутатів полум'я емоцій, звинувачень, криків і всього іншого дедалі більше "розгоралось" у стінах мерії...

А як же гарно починався ранок! Депутати в галстуках та костюмах, гарний настрій, в.о. міського голови, який урочисто вітає депутата Сергію Булу і вручає симпатичну нагороду у вигляді багатоповерхівки за вагомий внесок у розвиток міста. На цьому всі радості й закінчились і почались буйні сесійні будні.

Депутат Сергій була отримав свою нагороду за розвиток міста

Нагорода для Сергія Були

До слова запросили директора департаменту бюджету та фінансів Лілію Єлову, щоб вона розповіла про зміни до бюджету. Чиновниця зі стажем та із звичною їй манерою не лише професійно "відбивалась" від надокучливих питань депутатів, а й вступилась за працівницю популярного цього дня департаменту соцполітики.

Директор департаменту бюджету та фінансів Лілія Єлова розповідає про бюджетні перетурбації

Депутатів розсмішило пояснення соцпрацівниці, що департамент не подавав апеляцію на рішенню суду про відшкодування 200 тисяч луцькому перевізнику, бо боявся, що сума боргу збільшиться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Департамент соцполітики заборгував перевізнику за проїзд пільговиків

Тоді досвідчена Лілія Єлова, побачивши, що ситуація виходить з-під контролю, взялась виручати колегу... І в неї це прекрасно вийшло. Результат – депутати підтримали зміну до бюджету щодо виділення 200 тисяч на погашення боргу перевізнику.

Депутат Костянтин Петрочук цього разу не дуже втручався в дискусії своїх колег

Після низки розглянутих програм, згоди на кредит для ЛПЕ щодо купівлі 30 новеньких тролейбусів та іншого великий резонанс викликали питання щодо освіти.

Цього разу, якщо не враховувати перерв, депутати влаштували майже тригодинний "допит" головній освітянці міста – Зіновії Лещенко.

Секретар ради Григорій Пустовіт ставить черговий підпис на важливому (і, можливо, й доленосному) для міста проекті рішення

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Луцьку утворили Інклюзивно-ресурсний центр

Втім, якщо від когось і звучала критика, то оригінальний депутат Микола Дендіберін вражений тим, як тримається пані Зіновія за трибуною, аж почав декламувати вірші.

А депутата Миколу Дендіберіна сесія надихнула на поезію

"От дивлюсь я на вас, та й думку гадаю: чому я не сокіл, чому не літаю", – висловився Микола Дендіберін.

"Чому я не сокіл? Чому не літаю", - думав Дендіберін

Депутат Алла Надточій не була такою ж поетичною, а навпаки постійно наголошувала на тому, що в управлінні освіти не повинно бути жодної диктатури, а директори мають теж вільно висловлювати свої бачення щодо оновленої програми.

Депутатки Алла Надточій та Юлія Вусенко чи не найчастіше вступають в палкі дискусії з колегами-чоловіками з депутатського корпусу

Юлія Вусенко проти, аби кошти на ремонт школи забирали з ремонту прибудинкових територій

Алла Надточій проти диктатури в управлінні освіти

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Луцькрада розглянула програму розвитку освіти міста

Після освітніх питань депутати розглянули ще ряд програм, які цього разу ухвалювали на диво швидко і без довжелезних обговорень.

Микола Дендіберін був щедрий на гарні слова і висловив своє захоплення роботою і Програмою охорони навколишнього середовища на найближчих три роки, яку презентував начальник відділу екології Анатолій Гламазда.

Депутату Аркадію Соломатіну не до віршів, він думає за проблеми Вишкова

"Свободівець" Богдан Вавринюк

Наймолодший депутат Луцькради Олександр Лазука

Депутат Олександр Козлюк в телефоні

Так виглядає фракція "Батьківщина" у Луцькраді

.

депутат Микита Рабан вміє переконувати

Депутат Юрій Безп'ятко

Депутатка Орися Залевська (праворуч)

Начальник департаменту економічної політики Олександр Озінович та директор департаменту ЖКГ Юрій Крась

Депутат Петро Бойко замислився про щось своє, певно, про проблеми ОСББ, яке очолює

Заступник голови міського осередку партії УКРОП Віталій Ляцевич щось говорить депутату Борису Смалю

Певно, це щось було дуже смішне

Депутату Сергій Балицький під час сесії теж вирішив поспілкуватись з колегою

Можливо наступний вірш Микола Дендіберін присвятить оператору місцевого телеканалу

Так, сперечаючись за все на світі: куди краще перекинути кошти (на дороги, прибудинкові чи ремонт школи), як треба вибирати директорів тих таки шкіл – не зчулися, як за вікном стемніло, і врешті депутати перейшли до наступного етапу сесійного дня під назвою "земельні" питання.

Читайте також: "ЗРАДА ТА ДИВЕРСІЯ У ВОЛИНЬРАДІ (ФОТОРЕПОРТАЖ)"

Щоправда, всіх проектів рішень цього разу осилити не вдалося, а тому Григорій Пустовіт оголосив перерву в засіданні сесії й пообіцяв, що про час та місце проведення повідомить згодом. Будемо чекати. А тому – далі буде…

Про час і місце продовження сесії Григорій Пустовіт пообіцяв повідомити

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
30.11.2017 10:00
Переглядів1047
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-08-2018 17-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг