Мережа українських ломбардів запустить кредитування під заставу криптовалюти

Мережа українських ломбардів "Скарбниця" вирішила запровадити унікальну послугу – кредитування під заставу криптовалют.

Про це повідомляється на сайті ломбарду.

"Впровадження цього проекту обумовлено стрімким розвитком криптовалюти і blockchain в світі. Наші клієнти зможуть користуватися грошима і, в той же час, отримати дохід від зростання курсу криптовалюти в майбутньому", – прокоментував керівник відділу маркетингу компанії "Скарбниця" Іван Іпатов.

Для спрощення одержання позики клієнтам буде запропонований калькулятор, за допомогою якого можна визначитися з типом і обсягом криптовалюти для застави, строком та сумою кредиту.

Власники криптовалюти зможуть отримати кредит в гривні на строк до 31 дня з правом пролонгації. Як тільки заборгованість по кредиту погашена – вся сума криптовалюти, яка була передана в заставу, повертається позичальнику в повному обсязі.

За кожним договором IT-система буде вести автоматичний облік суми криптовалюти в заставі і ціну, за якою зафіксована угода. Це означає, що в разі зростання ціни можливе збільшення суми позики, а при падінні позичальник має достатньо часу на прийняття рішення про подальшу долю своїх активів.

Кредити під заставу криптовалюти видаються офіційно, зі 100 % гарантією законності угоди, без будь-яких додаткових комісій і прихованих платежів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
06.03.2018 20:45
Переглядів290
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-06-2018 17-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг