На "Ягодині" борються з чергами: залучили додаткові сили

У пунктах пропуску "Ягодин-Дорохуськ" вже кілька днів фіксується збільшення руху вантажних автомобілів.

Цей маршрут є одним з оптимальних шляхів з України до Польщі і далі до інших країн Європи. Крім того, в січні-лютому, підвищується активність перевезень вантажів, – зазначають прикордонники.

Контрольні служби на кордоні почали працювати у посиленому режимі.

Тільки впродовж 11 лютого в пункті пропуску "Ягодин" було оформлено 655 вантажівок на в'їзд в Україну та майже 500 на виїзд, що в два рази перевищує показники спроможності пункту пропуску. У той же час варто наголосити, що ритмічність пропуску залежить від роботи всіх зацікавлених контрольних служб як з боку української сторони, так і з боку суміжної країни.

Наразі прикордонники виставили додаткові прикордонні наряди з підтримання режиму та правопорядку, а за рахунок резервів розгорнуті додаткові робочі місця.

Також уточнено взаємодію з колегами з польської сторони щодо синхронізації пропуску щодо пришвидшення оформлення вантажних транспортних засобів. Завдяки консолідації зусиль по обидва боки кордону фіксується зменшення часу очікування водіїв у черзі.

Водіям радять за можливості для перетину державного кордону з Польщею обирати інші пункти пропуску.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
12.02.2018 11:24
Переглядів640
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
21:12
13.02.2018
вася
яка брехня
останні новини
26-09-2018 25-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг