Поділитись:

Горілка "Хортиця" фінансує терористів? (фото)

Середа, 27 грудня 2017, 09:56

Учасники АТО, активісти отримали докази торгівлі ТОВ "УДК" – ТМ "Хортиця" на окупованих територіях і сплату "податків" окупантам в ОРДЛО і в Криму, а також вважають ТОВ "УДК" –ТМ "Хортиця", що входить в компанію Global Spirits, причетною до суспільно-небезпечних злочинів про фінансування тероризму.

Про це на прес-конференції в прес-центрі "Укрінформ" заявили представники Професійної спілки військовослужбовців-ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО і поліцейських, демонструючи докази антиукраїнської діяльності, – повідомляє Znaj.ua.

Як зазначають громадські працівники, стало відомо, що в торгових мережах Луганська і Донецька продукція зазначеного виробника вільно продається з так званої "акцизною маркою" невизнаних самопроголошених "республік", діяльність яких кваліфікується як діяльність терористичних організацій. Наявність марок терористів свідчить про сплату податків на території ЛНР / ДНР і фінансову підтримку терористичної діяльності.

"Наші військові бачили і ешелони, які ходили на непідконтрольну територію по кілька разів на день. Йдуть обстріли, а потім йдуть ешелони. Деякі бійці спостерігають, як автотранспортним шляхом йде контрабанда. І вони знають, що хтось заробляє на крові. Зараз ми бачимо, що масштаби досягли всеукраїнського рівня. Такі відомі бренди, як "Хортиця", фінансують тривалий час і виступають спонсорами, наприклад, збірної РФ з хокею на чемпіонаті світу в Москві ... Наявність акцизних марок "терористів" свідчить про сплату "податків" в ОРДЛО ... Фактично, мова йде про порушення кількох статей Кримінального кодексу України, серед яких найголовніша - 258-5 - фінансування тероризму. Скільки наші силові органи закриватимуть на це свої очі?" – заявив волонтер Артур Козачук.

Активіст висловив обурення, що, поки українські бійці гинуть в окопах в зоні АТО, відбувається нахабне заробляння грошей на крові.

"І як піднімати бойовий дух, коли в тилу робляться такі речі?! Корупція зашкалює, контрабанда процвітає і фінансування тероризму", – сказав він.

У зв'язку з цим учасники АТО вже звернулися до народних депутатів і в правоохоронні органи, чекаючи від силовиків і влади адекватної реакції і невідкладних дій.

За запевненням активістів, якщо їх не почують, обіцяють діяти методами Майдану і звільняти полиці вітчизняних супермаркетів від цієї продукції.

Крім того, члени союзу військовослужбовців-ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО і поліцейських зажадали від ДФС скасувати ліцензію на торгівлю алкогольною продукцією і заборонити рекламу цього бренду в ЗМІ.

Надрукувати
мітки:
коментарів
09 квітня 2019
11 листопада 2018
30 жовтня 2018
21 вересня 2018
03 вересня 2018
13 серпня 2018
30 липня 2018
07 травня 2018
02 квітня 2018
14 лютого 2018
12 січня 2018
30 грудня 2017