Поділитись:

Вирішити проблеми в Ягодині заважає річка, – Гунчик

Вівторок, 13 лютого 2018, 16:21

Для Волині рішення щодо безвізу, яке ухвалила Україна і підтримав Євросоюз, – це дуже серйозний крок.

Про це заявив голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик у програмі "Час громади" 5 каналу.

"Волинь має пункт пропуску "Ягодин", через який 47 % вантажів проходить на територію Європейського Союзу. Тому для нас безвіз дуже важливий. Але поряд з тим ми розуміємо, що, зробивши перший крок, є проблеми, зокрема в тому ж "Ягодині". Адже Волинь межує з Польщею через річку, і щоб робити серйозну реорганізацію, потрібно будувати мости. Ми внесли такі пропозиції до Кабінету Міністрів, обговорюємо зараз із польською стороною. Дві сторони розуміють, що це треба робити", – зазначив він.

Крім того, зауважив голова ОДА, проблеми є і в Устилузі.

"Ініціатива Президента полягає в тому, що повинні бути спільні пункти пропуску або на українській, або на польській території. Ми таку ініціативу повністю підтримуємо і ставимо перед собою завдання зреалізувати. Треба говорити з нашими польськими партнерами, треба говорити з Міністерством закордонних справ, що покращення системи пунктів пропуску – це другий крок після ухвалення безвізу", – зазначив Гунчик.

До слова, у пунктах пропуску "Ягодин-Дорохуськ" вже кілька днів фіксується збільшення руху вантажних автомобілів. Прикордонники залучають додаткові групи.

Надрукувати
мітки:
коментарів