Поділитись:

«У таких умовах надзвичайно важко працювати», – Валентина Малютіна про реалії «Луцьктепла»

П'ятниця, 09 листопада 2018, 21:05
263
0
0
0

Чималі борги має держава та населення перед ДКП «Луцьктепло» в той час, коли підприємству із заблокованими рахунками вкрай необхідні кошти на виплату власних боргів, ремонтні роботи та зарплати працівникам.

Депутат Луцької міської ради Сергій Була запевнив, що Луцькрада не мала часу на те, аби чекати на рішення Верховного суду щодо боргу перед ТзОВ "Тепелен". Тому ухвалили рішення про мирову угоду між приватним підприємством і "Луцьктеплом". Про це він заявив в ефірі програми "Відкрита влада. Місто" телеканалу "Аверс". 

"Вони влітку не стягували з нас кошти, адже на рахунках "Луцьктепла" їх не було. Вони не надходили. Зараз, коли починається опалювальний сезон, вони просто за один раз виставили вимоги, забрали б ті гроші і закінчили те питання. У цьому був основний аргумент", – зазначив він. 

Також, з його слів, на сьогодні "Луцьктепло" не може гарантувати, що Луцьк отримає тепло.

"Адже ми не маємо сьогодні лімітів за ТКЕ, які видає НАК «Нафтогаз». Побачимо, чи ми ще ввійдемо з теплом в Новий рік. Адже на сьогодні ситуація доволі складна. Нам потрібно ліміти отримати і оплатити гроші на початку грудня. А в нас населення почне платити аж в лютому. У нас реально нема коштів, щоб ми могли ризикувати тим, що спишуться виконавчою службою гроші з рахунку, якщо "Тепелен" їх заблокує. У нас тільки один рахунок незаблокований – інвестиційний. А туди, де поступають гроші від населення, заблокований. Отож, якщо списуються гроші, то в нас з'являється ще більше дира. 

Своєю чергою директор ДКП «Луцьктепло» Валентина Малютіна в коментарі ІА "Конкурент" запевнила, що нині вони мають договір та ліміти на газ вже на другу декаду. Тобто з цим проблем немає.

Із її слів, нині в підприємства вільний рахунок ЄБРР (Європейський банк реконструкції і розвитку – К.),  який захищений законом і стосується винятково кредиту. Незважаючи на проблеми, євробанк сприймає «Луцьктепло» як нормального партнера, якому можна довіряти. Також вільний інвестиційний рахунок, який теж захищений законом і має статус спецрахунку. Валентина Малютіна розповідає, що вони досить часто відкривають один рахунок, який податкова показує виконавчій службі. Та його блокує, і частина коштів знову зависає, а підприємство шукає інший банк.

 «У таких умовах надзвичайно важко працювати, до того ж працюємо з євробанком», – зауважила Валентина Малютіна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

263
0
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів
17 листопада 2018
16 листопада 2018
15 листопада 2018
14 листопада 2018
13 листопада 2018
12 листопада 2018
09 листопада 2018
06 листопада 2018
#Сім_сорок. Штраф за неготовність до снігу
Доки грім не гряне – дядько не перехреститься. Вислів далеко ...
#Сім_сорок. "Пенсійний фонд" чи "молоде-зелене": медицина по-українськи
До якого лікаря ви підете на прийом – молодого спеціаліста ...
#Сім_сорок. Батьківські вайбер-групи: поміч чи привід для скандалу
Не так давно дізналася, що мої друзі-батьки усі мають на ...
#Сім_сорок: право поліцейського і ДТП: що вчать у луцькій автошколі (дівоча версія)
Для того, аби ми, учні автошколи, дійсно вчили правила дорожнього ...
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...
Сім_сорок. Кави?
Ще 5 років тому у Луцьку було не так багато ...