Поділитись:

«Бляхарі» та «бляхохейтери»: луцький активіст пояснив свою позицію

Вівторок, 20 листопада 2018, 22:34

Сергій Чуріков – луцький громадський активіст, розповів чому приєднався до акції перекриття дороги, що була присвячена вимозі накласти вето на закони №8487, №8488

Про це інформує Район.Луцьк

«Вважаю такі дії тільки розколюють суспільство на «бляхарів» та «бляхохейтерів». Такі дії створюють проблеми простим людям а не владцям і депутатам, які винні в тому що авто в Україні є супернедоступним. Нам потрібно єднатись. Шукати точки дотику усім українцям, які їздять на українській чи якісь іншій реєстрації, або ходять пішки. Вимагати разом європейських правил та доступного розмитнення для всіх», — написав Чуріков.

Водночас активіст каже, що не засуджує людей, які протестують.

«Кожен робить свій вибір та має право на помилку. Прошу людей яких це обурює бути трішки толерантнішими. Право на протест та повага до цього права є ознакою цивілізованості.

Все більше людей розуміють, що українці заслуговують на доступні авто на українській реєстрації. Потрібно робити все, щоб таких людей було все більше. Тоді не в цьому, так в наступному парламенті обовязково зявиться політична воля піти назустріч людям», — додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні масово крадуть "євробляхи"

Надрукувати
мітки:
коментарів
13 грудня 2018
11:19
12 грудня 2018
11 грудня 2018
10 грудня 2018