Поділитись:

Скандал на Волині: учень заявляє, що його змушують ходити "не в той туалет"

Вівторок, 29 січня 2019, 13:40

фото зі сторінки учня 

У ковельській школі №7 виник скандал через заяву учня про те, що його змусили скористатися "гіршим" туалетом. 

Про це він написав у Facebook. 

Зокрема Павло Оксенюк заявив, що йому не дозволили скористатися туалетом, який має кращий вигляд. Натомість техпрацівниці змусили йти до туалету, який розташований на території спортзалу. Зі слів хлопця, там неохайно і смердить, а також туалет майже завжди зачинений. Після цього випадку, зазначив учень, його викликав на розмову директор школи. 

Натомість керівник освітнього закладу Валерій Кубай запевнив: до цього про прецеденти між техпрацівниками і школярами його не повідомляли. Він прокоментував ситуація ІА "ВолиньPost"

Він пояснив, що 8-класник Павло Оксенюк йшов у туалет у зону, де навчаються першокласники (1 та 2 поверхи навчального закладу). У школі вже не перший рік існує домовленість, що старшокласники можуть ходити лише у розташовані на 3-му та 4-му поверсі вбиральні. Цього ж вимагають і санітарні норми.

«У нас туалети у належному санітарному стані, їх загалом є вісім, у кожній вбиральні – по дві секції. Але немає сучасних кабінок, тому дітям молодших класів спільні туалети спричиняють певні незручності. Батьки попросили розділити вбиральні для дітей старшого віку і першачків. Дітки це розуміють. Саме цьому учню ми неодноразово пояснювали ситуацію, але він все одно вирішив туди піти. Це він питав і за годину до конфлікту в іншого вчителя», – зауважив директор навчального закладу.

Чи є це булінгом, розбиратиметься спеціальна комісія з числа представників батьківського комітету, трудового колективу, а також батьки Павла Оксенюка.

«Якщо це системні дії з боку технічного персоналу, то ми будемо реагувати на ситуацію і, відповідно до вимог законодавства, повідомляти про неї правоохоронним органам та службі у справах дітей. Але попередньо ми мали розмову з 8-класником і знайшли порозуміння», – запевнив керівник школи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З дверима і перегородками: чи відповідають нормам туалети в луцьких школах (відео)

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 травня 2019
20 травня 2019
19 травня 2019
18 травня 2019
17 травня 2019
16 травня 2019
15 травня 2019
14 травня 2019
12 травня 2019
11 травня 2019