Поділитись:

Зеленського просять звільнити скандального директора луцького басейну

Вівторок, 27 серпня 2019, 12:50

У Президента України Володимира Зеленського просять звільнити скандального директора луцької СДЮШОР з плавання Олександра Сологуба за «знищення» тренера-викладача Володимира Самчука та його групи спортсменів.

Про це йдеться у зверненні батьків дітей, які тренуються під керівництвом Володимира Самчука, до Президента України, керівників Луцька, Волинської області, Федерації плавання України та Міністерства молоді та спорту.

«Незаконне звільнення тренера групи наших діток, звільнення кращих тренерів та втрата довіри до керівників СДЮШОР, відсутність мотивації у дітей до тренувань та змагань – це найстрашніше, що може трапитись у спортивній школі. Тому ми відкрито заявляємо про оголошення недовіри директору КЗ «СДЮШОР Луцької міської ради» Сологубу Олександру Валентиновичу», - сказано у документі.

Батьки наполягають, що звільнений з посади тренера-викладача  СДЮШОР Володимир Самчук – це професіонал та кваліфікований спеціаліст:

«Це молодий, порядний та справедливий тренер. Він володіє високими професійними знаннями та організаторськими здібностями. Його можна охарактеризувати, як уважну та розуміючу людину, яка переймається проблемами своїх спортсменів та дорожить їх думкою».

На думку батьків, виправити ситуацію, яка виникла навколо спортивної школи з плавання, можливо лише за наступних умов:

  • Поновлення Володимира Вікторовича Самчука на посаді тренеравикладача та скасувати всі акти про прогули, яких не було;
  • Відсторонення від керівництва КЗ «СДЮШОР Луцької міської ради» його директора Олександра Валентиновича Сологуба;
  • Відсторонення від керівництва департаментом сімї, молоді та спорту Луцької міської ради Олексія Володимировича Веремійчика, за згодою якого відбувалися та розвивалися події;
  • Проведення нових зборів колективу КЗ «СДЮШОР Луцької міської ради» для призначення нового керівника закладу;
  • Створення необхідних умов для тренувального процесу у КЗ «СДЮШОР Луцької міської ради».

Нагадаємо, що тренера-викладача луцької спортивної школи з плавання Володимира Самчука звільнили з посади в той час, коли він готував свого спортсмена Максима Ткачука до чемпіонату світу на базі приватного клубу, а не в комунальному басейні, в якому на період канікул щороку спускають воду. Ганебною ситуацією обурюються як у Луцьку, так і в інших містах України.

Своєю чергою директор СДЮШОР Олександр Сологуб стверджує, що фахівця справедливо звільнили за порушення трудової дисципліни. 

15 серпня на платформі відкрите місто з'явилася петиція, в якій владу просять поновити тренера на посаді у СДЮШОР. А натомість звільнити директора плавального басейну Олександра Сологуба. Лише за добу ініціатива зібрала необхідну кількість підписів

Згодом, відділення Національного олімпійського комітету у Волинській області закликало Олександра Сологуба поновити на роботі Володимира Самчука.

Своєю чергою, під час виступу на чемпіонаті світу у Будапешті, Максим Ткачук встановив ще один юніорський рекорд України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 вересня 2019
14 вересня 2019
11 вересня 2019
19:30
06 вересня 2019
12:22
04 вересня 2019
01 вересня 2019
28 серпня 2019
20:15
27 серпня 2019
25 серпня 2019