Поділитись:

Волиняни спрямували до держбюджету понад мільярд гривень

Середа, 18 вересня 2019, 09:41

За підсумками січня-серпня 2019 року на Волині сплачено 1 мільярд 35 мільйонів гривень податку на додану вартість. Це на 29,4 відсотка більше проти аналогічного періоду 2018 року.

Такий ріст сплати податку на додану вартість обумовлений економічними чинниками та якісним процесом адміністрування, – констатують в ГУ ДПС у Волинській області.

«Враховуючи той факт, що ПДВ залишається бюджетоутворюючим, процес адміністрування податку на додану вартість постійно вдосконалюється. Нині фахівці податкової служби мають сучасні технологічні рішення та алгоритми взаємодії з представниками бізнесу з тим, щоб своєчасно запобігати потенційним зловживанням. Завдяки винятково електронному формату спілкування з платниками ПДВ податківці можуть у найкоротші строки реагувати на маніпуляції зі звітністю і виявляти ризики несплати», – наголошує
в.о. начальника ГУ ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Посадовець підкреслив, що завдяки електронному адмініструванню ПДВ, що виключає суб’єктивний чинник, фахівці ДПС забезпечують належний податковий супровід суб’єктів господарювання.

«Понад 40 відсотків від усіх податкових надходжень до державного бюджету в області забезпечують саме платники ПДВ. Це не лише фактична оцінка позиції бізнесу, що турбується про наповнення бюджету країни, а й роботи податківців у напрямку забезпечення надходжень до держбюджету», – підсумував Сергій Кондратюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
20 січня 2020
19 січня 2020
18 січня 2020
17 січня 2020