Поділитись:

Волинянин купив наркотики за криптовалюту

Середа, 18 вересня 2019, 15:50

Волинянин із вищою освітою, який має на утриманні двох малолітніх дітей, будучи підприємцем, хотів незаконно придбати для власного вживання наркотичний засіб – канабіс на інтернет-ресурсі, однак попався поліцейським та пішов до суду.

Про це йдеться у вироку Маневицького районного суду Волинської області.

Волинянин одразу ж перерахував на електронний гаманець криптовалютою суму коштів, еквівалентну 900 гривень, в якості оплати за вищевказаний товар, який згодом отримав у відділенні «Нової пошти». Того ж дня працівники поліції вилучили в нього вказану речовину.

Під час досудового розслідування між прокурором та волинянином було укладено угоду про визнання винуватості.

Тож у результаті суд ухвалив затвердити угоду про визнання винуватості, обвинуваченого визнати винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 309 КК України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту), призначивши покарання – 1 020 гривень штрафу.

Також з чоловіка стягнули 942 грн судових витрат за проведення судової експертизи наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
20 січня 2020
19 січня 2020
18 січня 2020