Поділитись:

Супрун підтримала луцький театр "ГаРмИдЕр"

Субота, 07 грудня 2019, 22:12

Ексміністерка охорони здоров'я Уляна Супрун підтримала луцьку театральну студію "ГаРмИдЕр”, яка проводить заходи у старому ангарі в центрі міста.

Нагадаємо, театр "ГаРмИдЕр" виграв 10 тисяч доларів для реновації старого ангара у місце для мистецтва.

За словами експосадовиці, підтримувати ідейні та живі проекти, які займаються просвітництвом через культуру і мистецтво, дуже важливо. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Одна з таких ініціатив існує у Луцьку. У команди громадської організації “Творче об'єднання ГаРмИдЕр” виникла ідея знайти приміщення, яке можна було б перетворити на локацію, де твориться актуальна культура міста. У планах команди – створити простір, де будуватиметься діалог про сучасне актуальне мистецтво і соціальну відповідальність, а також проведення просвітницьких заходів.

Приміщення вже знайшли, частково облаштували та навіть провели у ньому кілька заходів. Це атмосферний ангар у центрі міста "ГаРмИдЕр ангар-stage", який перетвориться на великий простір поширення ідей. Щоби працювати повноцінно, приміщення потрібно дооблаштувати, аби в ньому можна було проводити заходи і в холодну пору року, а також зробити належне освітлення", – написала Супрун.

Ексміністерка підкреслила, що важко уявити, що саме в такому місці в Луцьку відбуваються вистави.

Як зазначила Уляна Супрун, театр “ГаРмИдЕр” існує вже 15 років. Група виступає по всій Україні, а також за її межами. Часто експериментують та поєднують різні види театрів. У складі немає жодного професійного актора. Вся діяльність – як хобі з метою поширення культури, та неоплачувана для учасників колективу. В команді є люди з різноманітних сфер – журналісти, стоматологи, режисери, лінгвісти, поліцейські. Їхня основна ідея – нести живий театр до людей.

Також вона додала, що з необхідних 100 тисяч гривень, команда зібрала вже трохи більше ніж 60 тисяч. На зібрані кошти планують встановити необхідне для сценічного майданчика освітлення.

"Круто, що існують такі ініціативи не лише в межах столиці, але й в регіонах. Важливо підтримувати та розвивати такі проекти, а також створювати схожі у своїх містах. Адже просвітництво через мистецтво і культуру – один зі шляхів поширення свідомості та здорового глузду в суспільстві", – наголосила Супрун.

Почитати докладніше та підтримати проект "ГаРмИдЕр ангар-stage" можна за лінком на Спільнокошті: https://biggggidea.com/project/teplo-i-svitlo/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 січня 2020
21 січня 2020
19:00
17 січня 2020
13 січня 2020
06 січня 2020
03 січня 2020
26 грудня 2019
18 грудня 2019
17 грудня 2019
16 грудня 2019
13 грудня 2019
05 грудня 2019
04 грудня 2019
27 листопада 2019