Поділитись:

"Константинополь, дивись!": у Нічогівці віряни УПЦ (МП) правлять службу в старій хаті (фото)

Понеділок, 04 лютого 2019, 06:32

У селі Нічогівка, що на Маневиччині, священик Тарас Берник разом з нечисленними прихильниками УПЦ (МП) править службу в старій хатині без світла і тепла. 

Фотографії з богослужіння опублікував речник Волинської єпархії УПЦ (МП) Олег Точинський у Facebook.

"У селі Нічогівка досі оговтуються від подій тижня, який минув. Конфлікт, який стався минулої суботи, ввів непоправні корективи в життя мешканців села, розділивши їх на два табори. Настоятель громади священик Тарасій Берник з групою віруючих людей не захотіли йти в "нову церкву". Як наслідок, опинились на вулиці, не маючи можливості молитись у місцевому Свято-Миколаївському храмі, який тривалий час об'єднував усіх в селі", – написав священик.

Як зазначив Олег Точинський, через небажання прихильників ПЦУ піти на компроміс і проводити служби у храмі почергово, священик Тарас Берник змушений відправляти богослужіння в подарованій прихожанами старій хаті.

"Сьогодні ж все інакше. Ті, хто забажав перейти до ПЦУ, не знайшли в собі сил піти на компроміс зі своїми односельцями – вірянами УПЦ. Відтак, отець Тарасій разом зі своєю паствою тепер молиться в хатинці, яку пожертвували йому прихожани. Світла немає. Тепла теж. Однак це не зупиняє батюшку і тих, хто з ним залишився. Вони продовжують молитись Богу, залишаючись вірними своїй Цереві, не зважаючи ні на що. Константинополь, дивись!", – підсумував священнослужитель.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міжконфесійні конфлікти на Волині: хто, де й куди перейшов

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 квітня 2019
11 квітня 2019
08 квітня 2019
06 квітня 2019
04 квітня 2019
30 березня 2019
29 березня 2019
27 березня 2019
25 березня 2019
24 березня 2019