Поділитись:

ТОП-5 книг про море від луцької «Фронтери»

Неділя, 28 липня 2019, 12:33

28 липня відзначається День флоту України. Тож «Конкурент» разом із командою ІІ Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера», який організовують в Луцьку, підготували добірку книг про море. Серед них – відома класика та філософські історії сучасності.

«Життя Пі» Ян Мартель

Роман-притча, який приніс автору світову славу. Хлопчик Пісцин (Пі) Патель – син власника звіринця. Разом із тваринами вони вирушають у подорож та потрапляють в кораблетрощу. Хлопчику вдається вижити у рятувальній шлюпці з бенгальським тигром, зеброю, гієною та орангутаном. Та чи все так однозначно? Кінцівка точно здивує та змусить ще раз повернутися до цієї історії. До слова, роман екранізований, а фільм здобув не менше нагород, ніж сама книга. 

«Старий і море» Ернест Гемінґвей

Повість – класика літератури й чи не найвідоміша робота автора. Сюжет доволі простий: рибалка Сантьяго вирушає у море. Йому таланить впіймати велику рибу, але відбувається це не просто. Чоловік змагається з твариною, але зрештою акули з‘їдають її і рибалка повертається додому лише зі скелетом. Книга без особливих подій, швидше, меланхолійна. Проте у ній багато філософських роздумів.

«Про море мені розкажи» Ельчин Сафарлі

Роман-спогад, в якому події відбуваються у невеличкому містечку на березі моря. Ця книга спокійна, трішки сентиментальна та мудра. Вона про спогади, дорослішання та прийняття. Сподобається людям, які полюбляють філософські історії та роздуми героїв.

«Море-океан» Алессандро Барікко

Книгу називають найкрасивішим романом сучасної італійської прози. Це водночас пригодницька історія та філософська притча. У центрі – історія дітей, які господарюють у самотньому готелі на березі моря-океану. Хто вони та їх гості й що привело їх на цей берег?

«Танжер» Йван Козленко

В центрі роману – Одеса, тому усім, хто були у цьому містечку, буде вдвічі цікавіше читати. Оресту – молодому богемному хлопцю, пропонують знятися в експериментальному кіно. Проте події розгортаються не так, як він мріяв... 

Фото: з мережі Інтернет

Довідково:

4-6 жовтня у Луцьку відбудеться ІІ Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера», який організовують Мистецьке об'єднання «стендаЛь», Департамент культури Луцької міської ради, громадський діяч Роман Бондарук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 серпня 2019
17 серпня 2019
14 серпня 2019
12 серпня 2019
11 серпня 2019
06 серпня 2019
03 серпня 2019
30 липня 2019
23 липня 2019
22 липня 2019
18 липня 2019
16 липня 2019